Додаткове обладнання

AGFC: ТОПЛИВОРОЗДАТОЧНИЙ КОНТРОЛЛЕР

Контроллер відпустки палива AGFC використовується на пересувних (паливозаправниках) і стаціонарних автозаправних станціях (АЗС). Контроллер AGFC дозволяє робити ідентифікацію об'єкту заправки з..

4200 грн

ETS.USA - Універсальний сервісний адаптер

ETS.USA предназначен:1. Для подключения устройств с интерфейсами RS-232, RS-485, TTL UART к персональному компьютеру. Прибор поддерживает любые протоколы данных, физическая реализация которых основана..

3360 грн

Ідентифікатор причіпного обладнання

Ідентифікація причепів 1-wire. Адаптер для підключення ідентифікатора причіпного обладнання до зчитувача або до трекерів з інтерфейсом 1-wire. Кабель + роз'єм для підключення до зчитувача + роз'єм для..

924 грн

АвтоГРАФ-CardReader-Light

Считыватель карт АвтоГРАФ- CardReader - Light - цей компактний пристрій, призначений для безконтактного і контактного прочитування карт RFID (EM - Marin) і Smart Card з метою ідентифікації власника тр..

2800 грн

АДАПТЕР CAN-LOG 2

Адаптер CAN - LOG 2 - це універсальний адаптер, призначений для контролю параметрів роботи транспортного засобу (швидкість, пробіг, рівень і витрата палива, обороти двигуна, мотогодинник, тиск олії, т..

4760 грн

Адаптер Teltonika LV -CAN200

Доступ до даних CAN шини дозволяє операторам автопарків отримувати велику кількість інформації, яка дозволить ефективніше використовувати ресурси, знизити накладні витрати і виявляти області для поліп..

2156 грн

Безконтактний зчитувач CAN-Crocodile

CANCrocodile це безконтактний зчитувач даних з автомобільної шини CAN (J1939). Зчитування даних відбувається без електричного контакту з проводами CAN-High і CAN-Low.CANCrocodile дозволяє безпечно отр..

1344 грн

Безконтактний зчитувач InCAN

Застосовується для безконтактного підключення до CAN-шині автомобіля без порушення ізоляції. Може встановлюватися на легкові та вантажні автомобілі всіх категорій, автобуси, стаціонарні установки..

700 грн

Бортовий обліковий комп'ютер БУК

Бортовий обліковий комп'ютер (ETS.BUC) призначений для реєстрації та надання облікової інформації про роботу транспортного засобу:..

3864 грн

Гумова прокладка під датчик рівня палива

Гумова прокладка під датчик рівня палива..

14 грн

Датчик відстані ультразвуковий

Датчик призначений для безконтактного вимірювання відстані до будь-якого предмета або твердої поверхні знаходяться в полі дії ультразвукового променя датчика. Наприклад, вимірювання відстані від елеме..

5040 грн

Датчик кута нахилу

Датчик кута нахилу призначений для вимірювання кута нахилу, щодо вектора сили тяжіння і нормалі нижньої поверхні корпусу датчика шляхом перетворення вимірюваної величини в цифровий або частотний сигна..

1820 грн
Показано з 1 по 12 із 27 (3 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок