GPS моніторинг

GPS трекер це високотехнологічний електронний пристрій, який приймає дані від підключених до нього датчиків (рівня або витрата палива, датчики роботи, термодатчики і т.д.) і передає ці дані в програму моніторингу транспорту (можливо працювати як на ПК так і на будь-якому смартфоні / планшеті).

Передача даних здійснюється за допомогою технологій GPRS (мобільний інтернет), визначення місця розташування транспорту здійснюється за системи GPS / ГЛОНАСС (системи глобального позиціонування). Для більш точного визначення ТС на місцевості, використовують посилені виносні антени GPS / GSM, це дозволяє трекеру приймати сигнал від більшої кількості супутників, а також забезпечить стійкий сигнал мобільного зв'язку для передачі даних.

GPS трекера бувають повністю або частково автономними, так само є GPS трекера які підключаються до електромереж автомобіля.

Автономний трекер відмінно підходить для прихованої установки, користується попитом в службах таксі або оренді транспорту, час роботи залежить від частоти передачі даних і може доходити до 4 років. (Заявлено виробником трекер цикада). GPS трекер підключаємий до електромереж використовується на всіх видах транспорту включаючи морський залізничний і авіацію, сільськогосподарської техніки, генератори, бурові, котли і т.д.

Використовуючи такий трекер можна отримувати дані про роботу двигуна такі як: Обороти ДВС, температура охолоджуючої рідини, температури і тиску масла, фіксувати роботу навісного обладнання, отримати ці дані можна як підключаючись до кожного з датчиків (в разі старих зразків техніки), так і використовувати підключення до CAN шині (сучасніші зразки техніки).


У нашому інтернет-магазині ви можете купити трекер gps для авто за низькими цінами.

Порівняння товарів (0)

Показано з 1 по 12 із 33 (3 сторінок)