GPS моніторинг

GPS трекер це високотехнологічний електронний пристрій, який приймає дані від підключених до нього датчиків (рівня або витрата палива, датчики роботи, термодатчики і т.д.) і передає ці дані в програму моніторингу транспорту (можливо працювати як на ПК так і на будь-якому смартфоні / планшеті).

Передача даних здійснюється за допомогою технологій GPRS (мобільний інтернет), визначення місця розташування транспорту здійснюється за системи GPS / ГЛОНАСС (системи глобального позиціонування). Для більш точного визначення ТС на місцевості, використовують посилені виносні антени GPS / GSM, це дозволяє трекеру приймати сигнал від більшої кількості супутників, а також забезпечить стійкий сигнал мобільного зв'язку для передачі даних.

GPS трекера бувають повністю або частково автономними, так само є GPS трекера які підключаються до електромереж автомобіля.

Автономний трекер відмінно підходить для прихованої установки, користується попитом в службах таксі або оренді транспорту, час роботи залежить від частоти передачі даних і може доходити до 4 років. (Заявлено виробником трекер цикада). GPS трекер підключаємий до електромереж використовується на всіх видах транспорту включаючи морський залізничний і авіацію, сільськогосподарської техніки, генератори, бурові, котли і т.д.

Використовуючи такий трекер можна отримувати дані про роботу двигуна такі як: Обороти ДВС, температура охолоджуючої рідини, температури і тиску масла, фіксувати роботу навісного обладнання, отримати ці дані можна як підключаючись до кожного з датчиків (в разі старих зразків техніки), так і використовувати підключення до CAN шині (сучасніші зразки техніки).


Порівняння товарів (0)

GPS трекер Bi-530 C Trek

Можливість синхронізації конфігурації і прошивок через хмарний сервіс. Захист кіл живлення на рівні преміум моделей. Антіджаммінг - детектор глушіння GSM-сигналу. MicroSIM. 2 аналогових входи,..

2436 грн

GPS трекер Teltonika FMB 003

FMB003 - це надкомпактне пристрій з простим підключенням, призначене для додатків OBD наступного покоління. Основна особливість FMB003 - це можливість зчитувати OEM-параметри (PID) через пор..

3472 грн

GPS трекер Teltonika FMB 020

Teltonika FMB020 - це Надмалий пристрій, що підключається і відстежує через OBDII з можливістю підключення GNSS, GSM і Bluetooth для ефективного застосування в автомобілях. Це ідеальний трекер для шир..

2548 грн

GPS трекер Teltonika FMB002

Teltonika FMB 002 - це ультра-маленький OBDII Plug and Track пристрій з підключенням GNSS, GSM і Bluetooth. FMB002 - це ідеальний трекер для широкого спектра використання, включаючи управління автопа..

2940 грн
Показано з 1 по 12 із 38 (4 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок