Фільтри Сепаратори

Сепаратор для дизельного палива - це пристрій, необхідне для відділення палива від води і твердих частинок. Термін служби паливної системи залежить від якості палива і ступеня його чистоти. Вода в паливі викликає кавитационні процеси, що призводять до активної ерозії форсунок, інжектора, паливного насоса.

Порівняння товарів (0)

Багаторазовий фільтр для ДТ і бензину, 120 мкм.

Фільтр для очистки дизельного палива, бензину, гасу з багаторазовим фільтрує картриджем. Фільтр призначений для фільтрації та запобігання потрапляння сторонніх часток в рідину, що перекачується. Фільт..

1400 грн

Картрідж для фільтру тонкого очищення FG - 10 (5 мікрон)

Змінний фільтруючий елемент для фільтра тонкого очищення палива FG-10 (5 мікрон). Картридж FG-10 являє собою змінний елемент, що використовується в багаторазових фільтрах тонкого очищення, і забезпечу..

5320 грн

Картрідж для фільтру тонкого очищення FG - 2 (25 мікрон)

Змінний картридж для фільтра-сепаратора тонкої очистки дизельного палива FG-2ВІО. Картридж FG-2 являє собою змінний елемент, що використовується в багаторазових фільтрах тонкого очищення, і забезпечує..

2800 грн

Картрідж для фільтру тонкого очищення FG - 2g (5 мікрон)

Змінний фільтруючий елемент для фільтра тонкого очищення палива FG-2G (5 мікрон). Картридж FG-2G являє собою змінний елемент, що використовується в багаторазових фільтрах тонкого очищення, і забезпечу..

2240 грн

Картрідж для фільтру тонкого очищення FG - 300 (15 мікрон)

Змінний фільтруючий елемент для фільтра тонкого очищення палива FG-300 (15 мікрон). Картридж FG-300 являє собою змінний елемент, що використовується в багаторазових фільтрах тонкого очищення серії FG-..

12600 грн

Фільтр грубої очистки палива GL-5

Фільтр GL-5 для очищення дизельного палива, бензину, гасу з багаторазовим фільтрує картриджем. Фільтр призначений для фільтрації та запобігання потрапляння сторонніх часток в рідину, що перекачується...

2240 грн

Фільтр-сепаратор бензину, гасу FG - 2g, FG - 100 G 5 мікрон

Фільтр-сепаратор тонкого очищення бензину і гасу від механічних домішок та відділення води до 93%. Ступінь очищення 5 мікрон. Багаторазовий фільтр FG-2G та FG-100 G GESPASA здійснює тонке&nb..

5600 грн

Фільтр-сепаратор дизельного палива FG - 100, 5 мікрон

Продуктивність фільтра до 300 000 літрів Багаторазовий фільтр-сепаратор Gespasa призначений для тонкого очищення дизельного палива від води і механічних домішок. Для підвищення якості роботи філь..

4760 грн

Фільтр-сепаратор дизельного палива FG - 1000, 15 мікрон

Багаторазовий фільтр-сепаратор тонкого очищення дизельного палива від механічних домішок і для відділення води.  Багаторазовий фільтр-сепаратор Gespasa призначений для тонкого очищення дизельного..

200480 грн

Фільтр-сепаратор дизельного палива FG - 100bio, 25 мікрон

Багаторазовий фільтр-сепаратор тонкого очищення дизельного палива. Продуктивність фільтра до 500 000 літрів Багаторазовий фільтр-сепаратор Gespasa призначений для тонкого очищення дизельного пали..

5040 грн

Фільтр-сепаратор дизельного палива FG - 150 BIO, 5 мікрон

Багаторазовий фільтр-сепаратор тонкого очищення дизельного палива від механічних домішок і для відділення води. Продуктивність фільтра до 1 000 000 літрів. Багаторазовий фільтр-сепаратор Gespasa ..

15680 грн

Фільтр-сепаратор дизельного палива FG - 300, 15 мікрон

Багаторазовий фільтр-сепаратор тонкого очищення дизельного палива від механічних домішок і для відділення води.  Багаторазовий фільтр-сепаратор Gespasa призначений для тонкого очищення дизельного..

49000 грн
Показано з 1 по 12 із 15 (2 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок