Спецтехніка

Супутниковий моніторинг спецтехніки може бути використаний для самих різних машин. При установці устаткування на машини швидкого реагування (пожежні, швидкої допомоги) можна чітко відслідковувати маршрут переміщення, і контролювати час прибуття. Дуже затребуваний GPS контроль самоскида, адже в цьому випадку можна відстежити наявність "лівих" заїздів і зупинок. Крім витрати палива і пробігу, можна контролювати роботу виконавчих механізмів, щоб не було несанкціонованої відвантаження піску, щебеню тощо

• Відстеження пересування техніки

• Робота механізмів (бетономішалка, кран, вивантаження на самоскидах)

• Контроль техобслужванія (лічильник кілометрів або мотогодин)

• Ідентифікація водіїв (час роботи, Мотогодини)

• Облік палива (рівень, витрата, заправки і сливи)

• Підключення до CAN-шині (зчитування даних з бортового комп'ютера)

• Онлайн відеоспостереження

• Скоротити час прибуття спецтранспорту та його пробігу на 15-20%

• Підвищити безпеку перевезення вантажів

• Контроль відвідування геозон GPS моніторинг будівельної спецтехніки дуже важливий:

можна відслідковувати не тільки пересування, а й роботу на місці, щоб техніка не просто стояла на майданчику, а дійсно функціонувала. Також система контролю стане в нагоді спецтранспорту, використовуваного для ремонту доріг. Крім стандартних датчиків для контролю за пересуванням та витратами палива, в такій техніці можна встановлювати визначник роботи навісного обладнання. Це дозволить відрізняти просто пробіг від роботи. За рахунок моніторингу геозон можна запобігти роботу на сусідніх полях, ділянках.

Порівняння товарів (0)

GPS-трекер BI 810 TREK

BI 810 TREK призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків. BI 810 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезп..

3164 грн

GPS-трекер BI 820 TREK

BI 820 TREK призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків. BI 820 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезп..

2492 грн

GPS-трекер BI 910 TREK

BI 910 TREK призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків. BI 910 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезп..

3696 грн

GPS-трекер BI 920 TREK

BI 920 TREK призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків. BI 920 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезп..

2912 грн

Витратомір Delta CAN 100

Витратоміри палива Delta призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами. Більшість двигунів мають крім магістралі подачі палива ще й поворотну магістраль, по якій паливо повертаєт..

11480 грн

Витратомір Delta CAN 250

Витратоміри палива Delta призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами. Більшість двигунів мають крім магістралі подачі палива ще й поворотну магістраль, по якій паливо повертаєт..

12460 грн

Витратомір Direct CAN 100

Датчики витрати палива Eurosens Direct призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами або іншими споживачами в діапазоні від 1 до 1500 літрів на годину. Витратоміри Direct мають ш..

6636 грн

Витратомір Direct CAN 250

Датчики витрати палива Eurosens Direct призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами або іншими споживачами в діапазоні від 1 до 1500 літрів на годину. Витратоміри Direct мають ш..

7980 грн
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок