Датчик рівня сипучих матеріалів

Датчик рівня сипучих матеріалів

Модель:datchik-urovnya-supuchih-materialov
Наявність:Є в наявності
  • 4480 грн

Датчик рівня сипучих матеріалів являє собою модифікований датчик рівня палива і дозволяє вести спостереження за динамікою наповнення ємності (наприклад, бункер комбайна). Його використання в системі контролю с / г техніки дає можливість відстежити ефективність роботи зі збору врожаю, підрахувати його обсяг, а так же запобігти момент розкрадання.


Крім того, датчик рівня сипучих матеріалів може бути використаний для контролю практично будь-яких сипучих матеріалів вологістю до 25%.


Контроль зерна при посівних / збиральних роботах


Під час збиральних робіт за допомогою датчика рівня сипучих матеріалів можна визначити обсяг зібраного врожаю і загальна кількість зібраних бункерів, виключаючи тим самим можливість несанкціонованого зсипання зерна.


При посівних роботах датчик рівня сипучих матеріалів допомагає запобігти самостійну регулювання посівних агрегатів на меншу норму висіву, що дає можливість контролювати врожайність при комбайнуванні і отримувати карти розподілу висіву / врожайності всередині поля.


Датчик рівня сипучих матеріалів встановлюється на стінку бункера сільськогосподарської техніки або стаціонарної ємності, передаючи інформацію про зміну динаміки рівня зерна на блок моніторингу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Датчик рівня сипучих матеріалів, бункер комбайна, датчик рівня палива, сипучі матеріали, купити датчик рівня сипучих матеріалів, датчик рівня сипучих матеріалів УкраїнаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок