Вантажний транспорт

Система моніторингу для вантажного транспорту в себе включає, GPS трекер, датчик рівня палива і витратомір.


Завдяки цьому з'являється можливість спостереження і аналізу пересування і витрати палива вантажним транспортом. Супутникові системи gps моніторингу окупають себе протягом декількох місяців.


• Відстеження пересування техніки

• Дотримання маршруту руху, відвідування контрольних точок

• Якість водіння (швидкісний режим, обороти двигуна)

• Контроль техобслужванія (лічильник кілометрів або мотогодин)

• Ідентифікація водіїв (час роботи, Мотогодини)


• Навантаження на вісь (запобігання перевантаження)

• Контроль температури на Рефрежиратор

• Облік палива (рівень, витрата, заправки і сливи)

• Підключення до CAN-шині (зчитування даних з бортового комп'ютера)

• Онлайн відеоспостереження

• Інтеграція онлайн карти і моніторингу на сайт клієнта


Система моніторингу вантажного автотранспорту дає можливість скоротити витрати на паливо, витрати на ремонти, гуму, масла. Контроль палива здійснюється за допомогою датчика рівня палива підключається до GPS трекера. При монтажі датчика рівня палива виробляється тарировка. В подальшій роботі системи контролю транспорту Ви зможете спостерігати в режимі реального часу поточний залишок палива в баках і за допомогою графічних і табличних звітів знати про всі процеси переміщення палива - заправках / сливах.

Порівняння товарів (0)

GPS трекер Bi-530 C Trek

Можливість синхронізації конфігурації і прошивок через хмарний сервіс. Захист кіл живлення на рівні преміум моделей. Антіджаммінг - детектор глушіння GSM-сигналу. MicroSIM. 2 аналогових входи,..

2436 грн

GPS-трекер BI 530R TREK

BI 530r TREK призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків. BI 530r TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забе..

1932 грн

GPS-трекер BI 820 TREK OBD

BI 820 TREK (OBD) призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підключенням до бортового комп'ютера через інтерфейс OBD - II. BI 820 TREK (OBD) визначає коорди..

2912 грн

Датчик температури

с ETS.T1W предназначен для измерения температуры окружающей среды путём преобразования измеренной величины в цифровой сигнал и передачи его на внешнее устройство или систему контроля.Датчик температур..

420 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок