Паливороздавальні крани

Порівняння товарів (0)

BA - 120 - пістолет роздачі палива / Автоматичний

Автоматичний паливний пістолет з відсікачем, призначений для перекачування палива, бензину з продуктивністю до 120 літрів за хвилину. Потік регулюється за допомогою 3-х позицій стопери.Легко відкручув..

2296 грн

BA - 90 - пістолет роздачі палива / Автоматичний

BA-90 - автоматичний паливо-кран продуктивність до 90 л / хв. Призначений для перекачування дизельного палива, гасу і всіх видів бензину.Автоматичний паливний пістолет з відсікачем, призначений для пе..

2296 грн

BА - 45 - пістолет роздачі палива / Автоматичний

BA-45 - автоматичний паливо-кран, продуктивність до 45 л / хв. Призначений для перекачування дизельного палива, гасу і всіх видів бензину.Автоматичний паливний пістолет з відсікачем, призначений для п..

728 грн

BА - 60 - пістолет роздачі палива / Автоматичний

Основні переваги:Автоматичний, з відсікачем, при заповненні бакаОпис:ВА-60 - це автоматичний пістолет роздачі палива. Він може пропустити через себе до 60 літрів рідини в хвилину. Потік можна регулюва..

1176 грн

BМ - 60 - пістолет для роздачі палива / Механічний

ВМ-60 – это механический пистолет раздачи топлива. Он может пропустить через себя жидкости с протоком до 80 л/мин. Кран предназначен для перекачки и заправки техники дизельным топливом и бензином..

728 грн

MX - 290m

Розглядаючи різне для роздачі палива обладнання, потрібно дивитися на всі складові, що входить до складу необхідних компонентів для організації перекачування дизельного палива. Якщо купується колонка,..

2800 грн

ZVA пістолет заправний

Опис товару Представляємо вашій увазі аналог заправного пістолета ZVA за якістю і характеристиками не поступається оригіналу.Дані пістолети широко використовується на ринку більше 40 років. Конструкці..

3080 грн

Заправний пістолет-КРАН МХ 45-120

Паливний пістолет Maximus Equipment з відсікачем призначений для перекачування палива. Рідини: дизельне паливо, гас. Модель легкий і компактний. Конструкція пістолета забезпечує рівну і..

1400 грн

МЕХАНІЧНИЙ КРАН-ПІСТОЛЕТ MX - 60 - M

Алюмінієвий механічний паливо-кран для бензину, дизельного палива, до 60 л / хв. Механічний ручний пістолет MX-60M використовується для перекачування дизельного палива і бензину. Виконано даний палив..

560 грн

МЕХАНІЧНИЙ ПІСТОЛЕТ І ЛІЧИЛЬНИК АС-15А

Опис товару   Механічний паливо-кран з лічильником АС-15А призначений для видачі та обліку дизельного палива, бензину. Він підтримує потік до 70 літрів в хвилину. Кран легко монтується без додатк..

2800 грн

Пістолет для заправки MX - 100 - M

Описание товараМеханічний паливо-пістолет для бензину і дизельного палива, до 100 л / хв.Заправний пістолет MX-100M використовується для заправки дизельного палива і бензину. Корпус паливороздавальног..

560 грн

Топливораздаточный кран MX - 45 ATEX

Описание товараАвтоматичний паливо-кран Maximus Equipment, продуктивність до 45 л / хв. Підходить для перекачування дизеля, гасу, бензину.Автоматичний паливо-кран MaximuS-45-ATEX представляє собою зру..

2520 грн
Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок