Сільгосптехніка

РІШЕННЯ ДЛЯ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ

Впровадження системи gps моніторингу сільгосптехніки дозволяє зменшити витрати підприємства на паливо від 20% до 30%. Правильне використання інструментів у вигляді звітів і графіків дозволяють оптимізувати роботу за рахунок розуміння реальних цифр споживаного палива.


Використовуючи програму для обліку витрати палива Ви зможете проконтролювати всі заправки і зливи палива по всій обладнаній техніці будь то трактор з двома баками або комбайн з баком складної конфігурації. Система контролю витрат палива дозволяє в режимі реального часу спостерігати за процесом відпрацювання палива. Використовуючи систему у Вас буде можливість чітко розуміти паливо було витрачено в процесі обробки полів або іншим способом, таким як слив.


Сільгосптехніка оснащена gps пристроєм істотно спрощує процеси контролю і стає можливим відслідковувати техніку, а так само її стан.


Контролюйте місцезнаходження техніки, отримуйте реальні маршрути і відстані, контролюйте водіїв, скорочуйте витрати на паливо і ремонт.


Контроль над роботою селльхозтехнікі надає керівництву і фахівцям агрокомпанії об'ємний масив даних, що дозволяють аналізувати ефективність використання парку техніки. Розробка логістики переїздом між полями, оптимізація заправок і точок вивантаження зерна базується на отриманих від трекера GPS даних


Власникам підприємств, що займаються сільським господарством, важливо точно розуміти, скільки гектар земельних площ прибрано, який відсоток запланованих робіт був виконаний і наскільки якісно, ​​а також проводити аналіз закриття полів. Для реалізації даного рішення необхідно в першу чергу нанести карту агрозон і скласти довідник агрегатів, з якими працює техніка. Вказати їх параметри і призначення. Після цього користувач зможе отримувати звіти по роботі конкретного агрегату за будь-який відрізок часу.


Система GPS моніторингу сільгосптехніки - це простий і ефективний інструмент зниження поточних витрат на утримання і обслуговування парку сільгосптехніки.


Ефективність роботи техніки є одним з головних факторів прибутковості сільськогосподарських підприємств. Контроль за автопарком дозволяє не тільки зменшити витрати, але і збільшити врожайність.

• Відстеження пересування техніки


• Карта полів


• Автоматичний підрахунок обробленої площі


• Список агрегатів і їх характеристики


• Контроль якості польових робіт (швидкісний режим, перекриття, занурення агрегатів в грунт, робота жатки)


• Контроль механізаторів (ідентифікація по картах, робочий час, Мотогодини)


• Рівень заповненості бункера і контроль вивантаження шнека


• Облік палива (рівень, витрата, заправки і сливи)


• Підключення до CAN-шині (зчитування даних з бортового комп'ютера)


• Онлайн відеоспостереження

Порівняння товарів (0)

GPS трекер Bi-530 C Trek

Можливість синхронізації конфігурації і прошивок через хмарний сервіс. Захист кіл живлення на рівні преміум моделей. Антіджаммінг - детектор глушіння GSM-сигналу. MicroSIM. 2 аналогових входи,..

2436 грн

GPS-трекер BI 530R TREK

BI 530r TREK призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків. BI 530r TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забе..

1932 грн

GPS-трекер BI 810 TREK

BI 810 TREK призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків. BI 810 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезп..

3164 грн

GPS-трекер BI 820 TREK

BI 820 TREK призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків. BI 820 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезп..

2492 грн

GPS-трекер BI 910 TREK

BI 910 TREK призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків. BI 910 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезп..

3696 грн

GPS-трекер BI 920 TREK

BI 920 TREK призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків. BI 920 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезп..

2912 грн

Витратомір Delta CAN 100

Витратоміри палива Delta призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами. Більшість двигунів мають крім магістралі подачі палива ще й поворотну магістраль, по якій паливо повертаєт..

11480 грн

Витратомір Delta CAN 250

Витратоміри палива Delta призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами. Більшість двигунів мають крім магістралі подачі палива ще й поворотну магістраль, по якій паливо повертаєт..

12460 грн

Витратомір Direct CAN 100

Датчики витрати палива Eurosens Direct призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами або іншими споживачами в діапазоні від 1 до 1500 літрів на годину. Витратоміри Direct мають ш..

6636 грн

Витратомір Direct CAN 250

Датчики витрати палива Eurosens Direct призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами або іншими споживачами в діапазоні від 1 до 1500 літрів на годину. Витратоміри Direct мають ш..

7980 грн

Датчик відстані ультразвуковий

Датчик призначений для безконтактного вимірювання відстані до будь-якого предмета або твердої поверхні знаходяться в полі дії ультразвукового променя датчика. Наприклад, вимірювання відстані від елеме..

5040 грн

Датчик кута нахилу

Датчик кута нахилу призначений для вимірювання кута нахилу, щодо вектора сили тяжіння і нормалі нижньої поверхні корпусу датчика шляхом перетворення вимірюваної величини в цифровий або частотний сигна..

1820 грн
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок