Сільгосптехніка

РІШЕННЯ ДЛЯ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ

Рішення для сільхозтехніки в Україні

Впровадження системи gps моніторингу сільгосптехніки дозволяє зменшити витрати підприємства на паливо від 20% до 30%. Правильне використання інструментів у вигляді звітів і графіків дозволяють оптимізувати роботу за рахунок розуміння реальних цифр споживаного палива.


Використовуючи програму для обліку витрати палива Ви зможете проконтролювати всі заправки і зливи палива по всій обладнаній техніці будь то трактор з двома баками або комбайн з баком складної конфігурації. Система контролю витрат палива дозволяє в режимі реального часу спостерігати за процесом відпрацювання палива. Використовуючи систему у Вас буде можливість чітко розуміти паливо було витрачено в процесі обробки полів або іншим способом, таким як слив.


Сільгосптехніка оснащена gps пристроєм істотно спрощує процеси контролю і стає можливим відслідковувати техніку, а так само її стан.


Контролюйте місцезнаходження техніки, отримуйте реальні маршрути і відстані, контролюйте водіїв, скорочуйте витрати на паливо і ремонт.


Контроль над роботою селльхозтехнікі надає керівництву і фахівцям агрокомпанії об'ємний масив даних, що дозволяють аналізувати ефективність використання парку техніки. Розробка логістики переїздом між полями, оптимізація заправок і точок вивантаження зерна базується на отриманих від трекера GPS даних


Власникам підприємств, що займаються сільським господарством, важливо точно розуміти, скільки гектар земельних площ прибрано, який відсоток запланованих робіт був виконаний і наскільки якісно, ​​а також проводити аналіз закриття полів. Для реалізації даного рішення необхідно в першу чергу нанести карту агрозон і скласти довідник агрегатів, з якими працює техніка. Вказати їх параметри і призначення. Після цього користувач зможе отримувати звіти по роботі конкретного агрегату за будь-який відрізок часу.


Система GPS моніторингу сільгосптехніки - це простий і ефективний інструмент зниження поточних витрат на утримання і обслуговування парку сільгосптехніки.


Рішення для сільхозтехніки в Україні

Ефективність роботи техніки є одним з головних факторів прибутковості сільськогосподарських підприємств. Контроль за автопарком дозволяє не тільки зменшити витрати, але і збільшити врожайність.

• Відстеження пересування техніки


• Карта полів


• Автоматичний підрахунок обробленої площі


• Список агрегатів і їх характеристики


• Контроль якості польових робіт (швидкісний режим, перекриття, занурення агрегатів в грунт, робота жатки)


• Контроль механізаторів (ідентифікація по картах, робочий час, Мотогодини)


• Рівень заповненості бункера і контроль вивантаження шнека


• Облік палива (рівень, витрата, заправки і сливи)


• Підключення до CAN-шині (зчитування даних з бортового комп'ютера)


• Онлайн відеоспостереження

Порівняння товарів (0)

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)