Орендні автомобілі

GPS моніторинг орендованих машин

Україна є країною, яка має безліч компаній з надання послуг орендних автомобілів. Ця сфера повинна мати повний контроль, щоб уникнути крадіжок.

А саме бачити в реальному часі, де знаходиться автомобіль, поїздки, зупинки. Для цього використовується супутниковий gps трекер.

gps контроль такси арендных автомобилей

Яка користь від використання GPS-моніторингу фірмі?

- Огляд автомобілів автопарку - У режимі реального часу є можливість відстежувати місцезнаходження автомобіля, його швидкість, зупинки, напрямок руху, стан автомобіля в цілому та багато іншого.

- Зупинка автомобіля по SMS - Наприклад орендне авто не сплачено клієнтом, або вийшло за заздалегідь обумовлену територію. Тоді є можливість дистанційно зупинити машину.

-Певна геопозиція - Всі фірми мають можливість отримувати автоматичні повідомлення про інформацію про місцезнаходження машини, якщо та вийшла за довірений їй кордон.

- Сигналізація про буксирування – У разі вимкненого запалення, функція автоматичної геозони через 60 секунд, створить територію, що охороняється, в радіусі 100 м навколо нього. Якщо авто залишає територію без увімкненого запалювання, наприклад у разі крадіжки, то власник миттєво отримає SMS повідомлення.

- Швидкісний режим – Коли орендується автомобіль береться застава, у разі перевищення швидкісного режиму компанія має право на утримання заставу до з'ясування ситуації. Плюс компанії, що надає орендні послуги, надходять повідомлення на електронну пошту в режимі реального часу, саме в той момент, коли порушення було вчинено.

- Звітність про їзду – Даний звіт показує, наскільки висока швидкість була на поворотах, моментах гальмування, прискорень. Дозволяє зрозуміти стиль водіння орендаря та мати поняття чи варто давати в оренду автомобіль саме цій особі.

- Повідомлення про аварії – У разі аварійної ситуації. На електронну пошту надходить повідомлення з координатами на карті Google Maps, де саме це сталося.

- Техобслуговування – Автоматичні повідомлення надходять на електронну пошту (про сервіс, заміну фільтрів, масла та інше)

- Страхування – На електронну пошту приходять нагадування про страховку, якщо вона закінчується і її слід продовжити.

  Автономний акумулятор – У разі від'єднання акумулятора прийде смс повідомлення, а сам пристрій перемкнеться на внутрішній режим живлення.


gps контроль такси арендных автомобилей

З чого складається ціна GPS МОНІТОРИНГУ АВТОТРАНСПОРТУ

- купівля системи gps моніторингу;

- монтаж gps трекера в кабіну автомобіля;

- Абонентська плата за користування системою gps моніторингу в режимі он-лайн;


Переваги GPS моніторингу ТЕХ КОНТРОЛЬ

- Низька абонплата;

- GPS трекери міжнародного виробництва;

- Власна торгова марка датчиків рівня палива RIVNEMIR/TKLS;

- Великий вибір систем відеомоніторингу;

- Власні співробітники з встановлення систем gps моніторингу;

- Якісна техпідтримка;

Порівняння товарів (0)

Ваш кошик порожній!