Контакти

Контакти та карта проїзду ТЕХ-КОНТРОЛЬ

Наша адреса

м. Київ, вул. Братиславська 14Б.
 
Наши контакти

  • Директор Новицький Дмитро Петрович:

Моб.: (067) 4408668

  • Менеджер по продажам Віталий:
Тел.: (044) 5995529
Тел./Факс: (044) 5137005
Моб.: (067) 5516445
Эл. адреса: tehinfo11@gmail.com

  • Бухгалтер Антоніна Івановна:
Моб.: (067) 3547040
Моб.: (050) 3134444

  • Техпідтримка:
Моб.: (067) 5516446 - Дмитро
Моб.: (067) 6576656 - Юрій
Эл. адрес: tehinfo911@gmail.com
Skype: black_one_0day

Карта проїзду


Ми знаходимося в 1 км від метро Чернігівська, в сторону ринку Юність. 

Від станції метро Чернігівської проїхати в бік Троєщини приблизно 500 метрів, на відгалуженні дороги з'їхати вправо, ближче до будинків, перед покажчиком на Сильпо повернути праворуч. Після ларька з розливом води відразу повернути ліворуч. Ідіть до головного входу готелю «Лама». Ми знаходимося на другому поверсі будівлі - офіс №1.

Такий же маршрут для громадського транспорту - доїжджаєте до зупинки Бойченко (трамваї 22, 23, 28, 33, 35, автобус 63).Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок