GPS трекери (персональні)

Персональний GPS трекер являє собою компактний пристрій, за допомогою якого є можливість моніторити розташування дітей, близьких людей, колег і співробітників та інших об'єктів.

Помістивши не великий трекер в портфель дитини або робочий рюкзак співробітника, у вас з'явиться можливість відстежувати пересування не тільки в місті, а й за його межами.

Завдяки такому маячки ви будете впевнені в пересуванні будь то дитини, близької людини або співробітника.

GPS трекер передає дані в систему моніторингу використовуючи стільниковий зв'язок (за допомогою встановленої SIM - карти).

Трекера бувають різних форм - портативні (носяться) і автомобільні GPS / GSM термінали.


Серед функціоналу маячка є sms повідомлення за допомогою яких ви можете отримувати повідомлення про такі події:

• Спрацьовування тривожної кнопки

• Покинув об'єкт гео-зону

• Відхилення від маршруту

• Контроль відвідувань заданих точок

• Низький рівень заряду акумулятора

• Вимкнення GPS маяка

• Зняття GPS трекера


Персональні GPS трекера маючи мініатюрні розміри і великий набір функціоналу користуються великою популярністю не тільки в Україні, а й на території СНД. Відстеження можливо з будь-яких місць і будь-якого пристрою з виходом в інтернет.


Порівняння товарів (0)

RIVNEMIR / TKLS-RS485 + Bi Trek 530 R

RIVNEMIR / TKLS-RS485 + Bi Trek 530 R це комплексне рішення від компанії Тех Контроль. За допомогою датчика рівня палива і gps трекера Bi Trek 530 R, ви повною мірою отримуєте можливість контролювати ..

4480 грн

АвтоГРАФ-Mobile PERSONAL TRACKER

Персональний контроллер моніторингу АвтоГРАФ- Mobile - це компактний автономний електронний самописець, що реєструє усі переміщення контрольованого об'єкту шляхом запису часу і маршруту у вигляді точо..

4480 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок