GPS трекери (автомобільні)

GPS-трекери для легкових автомобілів.

Автомобільний трекер в сучасному світі дасть впевненість про повну надійності свого автомобіля.Автомобільний GPS трекер допоможе вирішити ряд таких проблем:

- Дані про місцезнаходження транспорту

- За допомогою охоронної функції gps трекер наприклад може заблокувати двигун.

Крім цього за допомогою gps трекера можна вести облік витрати палива і безліч інших параметрів. Купити автомобільний GPS-tracker для легкового автомобіля.


Порівняння товарів (0)

GPS трекер Bi-530 C Trek

Можливість синхронізації конфігурації і прошивок через хмарний сервіс. Захист кіл живлення на рівні преміум моделей. Антіджаммінг - детектор глушіння GSM-сигналу. MicroSIM. 2 аналогових входи,..

2436 грн

GPS трекер Teltonika FMB 003

FMB003 - це надкомпактне пристрій з простим підключенням, призначене для додатків OBD наступного покоління. Основна особливість FMB003 - це можливість зчитувати OEM-параметри (PID) через пор..

3472 грн

GPS трекер Teltonika FMB 020

Teltonika FMB020 - це Надмалий пристрій, що підключається і відстежує через OBDII з можливістю підключення GNSS, GSM і Bluetooth для ефективного застосування в автомобілях. Це ідеальний трекер для шир..

2548 грн

GPS трекер Teltonika FMB002

Teltonika FMB 002 - це ультра-маленький OBDII Plug and Track пристрій з підключенням GNSS, GSM і Bluetooth. FMB002 - це ідеальний трекер для широкого спектра використання, включаючи управління автопа..

2940 грн
Показано з 1 по 12 із 36 (3 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок