Заправочне обладнання

Компанія «Тех Контроль» займається поставками обладнання для АЗС, а саме паливороздавальні колонки, насоси, фільтри сепаратори, для роздачі палива крани, лічильники для дизпалива, рівнеміри.

Налагодженість ділових відносин з нашими партнерами забезпечують надійність протягом багатьох років в даній сфері.

Завдяки якісній роботі, ми відстежуємо повний шлях поставок, починаючи від першого спілкування з замовником, і закінчуючи доставкою на кінцеву точку і проведення пуско-налагоджувальних робіт.


Заправне обладнання від компанії «Тех Контроль»

Наша компанія має оптимальні ціни топливозаправочного обладнання та комплектуючих для заправних станцій.

Ми маємо величезний досвід в сфері gps моніторингу, ми допоможемо у виборі заправного обладнання, трекерів, датчиків рівня палива, надамо комплексні рішення, індивідуальний підхід до кожного клієнта забезпечить надійність і безпеку будь то автопарк або агро підприємство.

Високий рівень техпідтримки дасть вам повну впевненість у правильному виборі нашої компанії.

Порівняння товарів (0)

AC TECH 220-40

Опис товару Якщо вам необхідно перекачати дизельне паливо з бака, ємності або резервуара, то найбільш оптимальним рішенням для цього буде насос AC TECH 220-40. Дана модель працює від мережі 220 В і пр..

4200 грн

AF3000 220-60,80,100

Опис товару Паливороздавальна колонка AF3000 60 призначена для перекачування дизельного палива і заправки різної спецтехніки і транспорту. Модель представлена ​​електронасосом з продуктивністю 60..

17920 грн

AG - 800 220-80

Опис товару Насос AG-800 дозволяє вирішити проблеми з дозаправкою спецтехніки та транспорту, що використовується в будівництві, в сільському господарстві, в промисловості і в автопарках. Насос може ви..

30520 грн

AG - 90 12,24-80

Опис товару Модель AG-90 володіє високими робочими характеристиками, тривалим циклом роботи і зносостійкість, що дозволяють ефективно і безперебійно використовувати насос протягом тривалого часу. Ще о..

15680 грн

ALPHA DC - 60-12/24 - комплект для перекачування дизельного палива / Автоматичний пістолет

Основні переваги:        Мінімальна вартість;        Виробник Bigga (Україна);             Переносний комплект;    ..

7112 грн

ALPHA DC - 65 - комплект для перекачування дизельного палива / Автоматичний пістолет

Основні переваги:             Виробництво Україна, Bigga;          Переносний комплект;          Комплект може пра..

6944 грн

ARMADILLO 12,24-60

Опис товару Стаціонарна паливороздавальна колонка ARMADILLO 12,24-60 являє собою оптимальне рішення по перекачуванню дизельного палива в умовах відсутності доступу до мережі 220 В. Дана модель ви..

25200 грн

ARMADILLO 220-70,80,100

Опис товару Стаціонарна паливороздавальна колонка ARMADILLO 220-70,80,100 являє собою оптимальне рішення для перекачування дизельного палива в умовах наявності живлення 220 В. Дана модель ви..

17640 грн

BA - 120 - пістолет роздачі палива / Автоматичний

Автоматичний паливний пістолет з відсікачем, призначений для перекачування палива, бензину з продуктивністю до 120 літрів за хвилину. Потік регулюється за допомогою 3-х позицій стопери.Легко відкручув..

2296 грн

BA - 90 - пістолет роздачі палива / Автоматичний

BA-90 - автоматичний паливо-кран продуктивність до 90 л / хв. Призначений для перекачування дизельного палива, гасу і всіх видів бензину.Автоматичний паливний пістолет з відсікачем, призначений для пе..

2296 грн

BAG - 800 220-150

Опис товару Насос BAG-800 з продуктивністю 100-150 л / хв є досить зручне і просте рішення для перекачування бензину, дизельного палива, гасу. Може використовуватися в самих різних умовах: при будівни..

54040 грн

BD - 30 12-30

Опис товару Насос BD-30 Adblue. Використовується для перекачування і обліку 32.5% сечовиниСамовсмоктуючий насос для перекачування Adblue BD-30 призначений для роботи з водою або рідиною Adblue, що пре..

11760 грн
Показано з 1 по 12 із 138 (12 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок