Заправні колонки

Перед вами каталог паливороздавального обладнання від компанії "ТЕХ-КОНТРОЛЬ". Ми пропонуємо вам купити готові комплекти обладнання, мобільні заправних колонок і стаціонарні АЗС для різних типів палива: заправні колонки для бензину, заправні колонки для дизельного палива, заправні станції для різних видів палива. Виробники цієї техніки - відомі італійські бренди як Adam Pumps, GESPASA. Ви можете сміливо використовувати їх для заправки / дозаправки легкових і вантажних авто, хозтехнікі, навіть авіатехніки.

Порівняння товарів (0)

AF3000 220-60,80,100

Опис товару Паливороздавальна колонка AF3000 60 призначена для перекачування дизельного палива і заправки різної спецтехніки і транспорту. Модель представлена ​​електронасосом з продуктивністю 60..

17920 грн

ARMADILLO 12,24-60

Опис товару Стаціонарна паливороздавальна колонка ARMADILLO 12,24-60 являє собою оптимальне рішення по перекачуванню дизельного палива в умовах відсутності доступу до мережі 220 В. Дана модель ви..

25200 грн

ARMADILLO 220-70,80,100

Опис товару Стаціонарна паливороздавальна колонка ARMADILLO 220-70,80,100 являє собою оптимальне рішення для перекачування дизельного палива в умовах наявності живлення 220 В. Дана модель ви..

17640 грн

Beta AC - 45 - мобільна заправна станція для дизельного палива з витратоміром / Автоматичний пістолет

Стаціонарна колонка Beta AC-45 - це оптимальне за вартістю рішення, яке розроблено для обліку та заправки різної техніки дизельним паливом. Станцію рекомендовано використовувати для заправки сільськог..

10164 грн

Beta AC - 70 - стаціонарна міні колонка для заправки техніки паливом / Автоматичний пістолет

Основні переваги:· Мінімальна вартість;· Виробник Bigga (Україна);Заправка та відновлення харчується від 220В· Регулятор потоку дасть чітку інформацію для контролю роботи станції· Наявність клапана By..

13076 грн

Beta DC - 60-12/24 - Мобільна заправна станція для дизельного палива з витратоміром / Автоматичний пістолет

Краще рішення для заправки техніки та обліку палива, в умовах, де немає живлення 220В. Дана модель ідеально підходить для обліку та заправки дизельним паливом будівельної та сільськогосподарської техн..

12264 грн

Beta DC - 65 - Мобільна заправна станція для дизельного палива з витратоміром / Автоматичний пістолет

Основні переваги:          Мінімальна вартість          Виробник Bigga (Украина)          Вбудований термозахист   &..

12264 грн

CUBE 70 MC колонка із заправкою по ключах оператора

Опис товару Розподільники дизельного палива для індивідуального користування. Надійна конструкція, призначена для різних видів використання: на стіні, на цистернах, на бочках, на спеціальних підставка..

34720 грн

Delta DC - 65 Топливораздаточная колонка для дизельного палива в металевому ящику / Автоматичний пістолет

DELTA DC-65 — Мини заправка 12/24В, 45/65 л/мин. Исполнен в металлическом ящике с дверкой. Мини колонка для дизельного топлива с расходомером в металлическом закрывающемся шкафу, имеет прочн..

16912 грн

Gamma AC - 45 - мобільна заправна станція для дизельного палива з витратоміром / Автоматичний пістолет

Основні переваги:       Мінімальна вартість;       Виробник Bigga (Україна);       Вбудований термозахист;       Заправка хар..

10696 грн

Gamma AC - 70 - стаціонарна міні колонка для дизельного палива з витратоміром / Автоматичний пістолет

Основні переваги:- Мінімальна вартість;- Виробник Bigga (Україна);- Заправка та відновлення харчується від 220В- Регулятор потоку дасть чітку інформацію для контролю роботи станції- Наявність клапана ..

12264 грн

Gamma DC - 60-12/24 - Мобільна заправна станція для дизельного палива з витратоміром / Автоматичний пістолет

Основні переваги:· Мінімальна вартість;· Виробник Bigga (Україна);· Демпфери і захист на кабелях значно продовжать їх термін служби· Регулятор потоку дасть чітку інформацію для контролю роботи станції..

12964 грн
Показано з 1 по 12 із 30 (3 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок