Лічильники

Лічильники обліку палива використовуються як і для транспортних засобів так і для заправних комплексах, переносних заправних станцій і інше.

За допомогою даних витратомірів є можливість вести контроль різних рідин, а саме бензин, паливо, масло, нафта, мазут і т.д.

А так же лічильники палива запобігають можливість розкрадання палива. В основному використовуються на важкій техніці: комбайни, спецтехніка, трактори, будівельні машини.

Якщо на підприємстві є нецільове використання палива, то лічильники палива це найкраще рішення проти злодійства. Рівень розкрадання становить від 10% -60%.

Економія палива - актуальна проблема для будь-якого бізнесу. Провідні світові виробники Adam Pumps і Gespasa розробили кілька моделей електронних і механічних лічильників витрати палива. Витратоміри для дизеля (ДТ, солярки) допоможуть враховувати і оптимізувати витрати на паливо для сільськогосподарської, будівельної техніки та інших видів бізнесу, де це необхідно. Компанія Тех Контроль представляє сучасні, надійні, досить точні витратоміри і лічильники для дизельного палива, бензину і масла.

Порівняння товарів (0)

BGM - 120 - лічильник обліку дизельного палива / Механічний

Основні переваги:·         Виробник Украина, Bigga·         Чотирирозрядний рахунковий механізм·      &nb..

4144 грн

Cчетчик для бензину OGM - 25

Опис товару Електронний лічильник палива OGM призначений для точного виміру розходу палива, який працює за принципом обернення шестерней під тиском потоку палива. Точність виміру даного лічильник..

5040 грн

Cчетчик для дизпалива і бензину MGE - 110

Опис товару Електронний лічильник MGI-110 призначений для контролю кількості витраченого/перекачаного дизельного палива, а також масел з щільністю до SAE-140. Дана модель відрізняється точністю і..

7280 грн

G FLOW

Опис товару Електронний лічильник призначений для некомерційного контролю кількості витраченого/перекачаного дизельного палива, а також масел з щільністю до SAE-140. Дана модель відрізняється точ..

11480 грн

IN LINE

Опис товару Електронний лічильник IN LINE призначений для контролю кількості витраченого/перекачаного дизельного палива, а також масел з щільністю до SAE-140. Дана модель відрізняється точністю і..

5880 грн

IN LINE - харчовий

Опис товару Електронний лічильник IN LINE призначений для контролю кількості витрачених/перекачаних харчових продуктів, таких як молоко або масло. Дана модель відрізняється точністю і в змозі вик..

6440 грн

MGI - 110

Опис товару Імпульсний лічильник MGI-110 призначений для контролю кількості витраченого/перекачаного дизельного палива, а також масел з щільністю до SAE-140. Дана модель відрізняється точніс..

7280 грн

MGI - 250 імпульсний лічильник

Опис товару Імпульсний лічильник MGI-2500 призначений для контролю кількості витраченого/перекачаного дизельного палива, а також масел з щільністю до SAE-140. Дана модель відрізняється точні..

21840 грн

MG - 80av

Опис товару Механічний лічильник MG-80АV призначений для некомерційного використання і може використовуватися для відстеження кількості перекачаного бензину або дизельного палива, а також рідини Adblu..

5600 грн

MG - 80v

Опис товару Механічний лічильник MG-80V призначений для некомерційного використання і може використовуватися для відстеження кількості перекачаного бензину або дизельного палива, а також рідини Adblue..

5320 грн

MG - 80А

Опис товару Механічний лічильник MG-80A призначений для некомерційного використання і може використовуватися для відстеження кількості перекаченого дизельного палива. Пристрій виконаний по типу п..

4480 грн

MGЕ - 250

Опис товару Електронний лічильник MGE-250 призначений для контролю кількості витраченого/перекачаного дизельного палива, а також масел з щільністю до SAE-140. Дана модель відрізняється точністю і..

21840 грн
Показано з 1 по 12 із 30 (3 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок