Лічильники

Лічильники обліку палива використовуються як і для транспортних засобів так і для заправних комплексах, переносних заправних станцій і інше.

За допомогою даних витратомірів є можливість вести контроль різних рідин, а саме бензин, паливо, масло, нафта, мазут і т.д.

А так же лічильники палива запобігають можливість розкрадання палива. В основному використовуються на важкій техніці: комбайни, спецтехніка, трактори, будівельні машини.

Якщо на підприємстві є нецільове використання палива, то лічильники палива це найкраще рішення проти злодійства. Рівень розкрадання становить від 10% -60%.

Економія палива - актуальна проблема для будь-якого бізнесу. Провідні світові виробники Adam Pumps і Gespasa розробили кілька моделей електронних і механічних лічильників витрати палива. Витратоміри для дизеля (ДТ, солярки) допоможуть враховувати і оптимізувати витрати на паливо для сільськогосподарської, будівельної техніки та інших видів бізнесу, де це необхідно. Компанія Тех Контроль представляє сучасні, надійні, досить точні витратоміри і лічильники для дизельного палива, бензину і масла.

Порівняння товарів (0)

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)