Легковий транспорт

У сучасному світі gps трекер використовується не тільки в легкових автомобілях особистого користування, але в компаніях здають автомобілі на прокат, торгових фірмах і служб таксі. Це дозволяє не тільки бачити де знаходиться автомобіль, але і з якою швидкістю він рухається, як працює двигун і витрата палива і ін. Відстеження машини по GPS проводиться за допомогою супутників, що дає можливість контролювати авто в безперервному режимі. Це зручно як в місті, так і далеко від нього.

• Відстеження пересування техніки

• Дотримання маршруту руху, відвідування контрольних точок

• Дистанційне блокування двигуна

• Призначення допустимих зон пересування (тривожне повідомлення, блокування двигуна)

• Якість водіння (швидкісний режим, обороти двигуна)

• Контроль техобслужванія (лічильник по кілометрах або мотогодин)

• Протиугінний маячок

• Ідентифікація водіїв (час роботи, Мотогодини)

• Підключення до CAN-шині (зчитування даних з бортового комп'ютера)

• Онлайн відеоспостереження

Встановивши обладнання для відстеження автомобіля в будь-який час доби, ви отримаєте надійний захист від зловмисників і аргументи при виникненні спірних ситуацій. Сучасний легковий автомобіль - дороге майно і підходити до питання його збереження потрібно комплексно, використовуючи як надійні протиугінні системи, так і прилади електронного відстеження.

Порівняння товарів (0)

GPS-МАЯК BI 310 CICADA (АВТОЗАКЛАДКА)

GPS- маячок (трекер) BI 310 CICADA - автономно працюючий пристрій для розпізнавання точних GPS і LBS координат у разі гострої необхідності упізнати місце розташування автомобіля, мотоцикла, вантажного..

2100 грн

GPS-трекер BI 520 TREK

BI 520 TREK призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків. BI 520 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезп..

1820 грн

GPS-трекер BI 520L TREK

BI 520l TREK САМИЙ БЮДЖЕТНИЙ ПРИСТРІЙ В ЛІНІЙЦІ BITREK. Призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE. Можливість роботи по LBS BI 520l TREK визначає координа..

1484 грн

GPS-трекер BI 820 TREK OBD

BI 820 TREK (OBD) призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підключенням до бортового комп'ютера через інтерфейс OBD - II. BI 820 TREK (OBD) визначає коорди..

2912 грн
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок