Зчитувач MR-91Т IP65

Зчитувач MR-91Т IP65

Модель:schitivatel-MR-91Т IP65
Наявність:Є в наявності
  • 1792 грн

Зчитувач безконтактних карток (RFID ідентифікаторів) водіїв в корпусі підвищеної міцності для використання при встановленні на вулиці.
Форма та розміри корпусу, додаткові функції (наприклад ― додатковий тумблер) можуть змінюватись на замовлення.

Інтерфейси для підключення до трекерів GPS ― RS485 та 1-wire.

Реле, логічний вихід для підключення зчитувача до трекерів при використанні в системах обліку видач пального.

Посилання на папку з документацією та ПО 

Тримач безконтактної картки дозволяє вставити та зафіксувати карту в зчитувачі на час роботи водія. При наявній картці в полі зчитувача номер картки постійно передається одночасно по інтерфейсам RS485 та 1-wire. 

Зчитувач ідентифікаторів водіїв MR-91T IP65 виробництва ТОВ МОНТЕЛ-РЕК завдяки наявності одночасно двох вихідних інтерфейсів підтримує роботу с 95% існуючих терміналів GPS, а саме:

Bitrek ― по 1-wire або по RS485

Ruptela FM PRO3 ― по 1-wire

Teltonika  ― по 1-wire

Galileo ― по 1-wire

Teletrack TT 2-21 ― по RS485

Програмне забезпечення для зчитувачів MR-91T IP65 дозволяє легко настроювати параметри зчитувача та створювати базу даних карток (до 10 000штук + майстер картка), копіювати базу даних карток в наступні зчитувачі. В польових умовах записувати/видаляти картки з пам'яті зчитувача можливо за допомогою майстер картки.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Зчитувач MR-91Т IP65, купити Зчитувач MR-91Т IP65Т, Зчитувач MR-91Т IP65 на замовлення, Зчитувач MR-91Т IP65 на замовлення Україна, Зчитувач MR-91Т IP65 купити КиївСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок