НАСОСИ

Насоси для перекачування дизельного палива, бензину, масла, кращі ціни в Києві, Україні.

Порівняння товарів (0)

AC TECH 220-40

Опис товару Якщо вам необхідно перекачати дизельне паливо з бака, ємності або резервуара, то найбільш оптимальним рішенням для цього буде насос AC TECH 220-40. Дана модель працює від мережі 220 В і пр..

4200 грн

AG - 800 220-80

Опис товару Насос AG-800 дозволяє вирішити проблеми з дозаправкою спецтехніки та транспорту, що використовується в будівництві, в сільському господарстві, в промисловості і в автопарках. Насос може ви..

30520 грн

AG - 90 12,24-80

Опис товару Модель AG-90 володіє високими робочими характеристиками, тривалим циклом роботи і зносостійкість, що дозволяють ефективно і безперебійно використовувати насос протягом тривалого часу. Ще о..

15680 грн

BAG - 800 220-150

Опис товару Насос BAG-800 з продуктивністю 100-150 л / хв є досить зручне і просте рішення для перекачування бензину, дизельного палива, гасу. Може використовуватися в самих різних умовах: при будівни..

54040 грн

BD - 30 12-30

Опис товару Насос BD-30 Adblue. Використовується для перекачування і обліку 32.5% сечовиниСамовсмоктуючий насос для перекачування Adblue BD-30 призначений для роботи з водою або рідиною Adblue, що пре..

11760 грн

BD - 30 220-30

Описание товара Насос BD-30 Adblue. Используется для перекачки и учета 32.5% мочевины Самовсасывающий насос для перекачки Adblue BD-30 предназначен для работы с водой или жидкостью Adbl..

11760 грн

Bipump 12-85

Опис товару Крильчатий насос для перекачування дизельного палива Piusi Bipump. Роторний об'ємний крильчасті насос для перекачування дизельного палива, що відрізняється підвищеною продуктивністю. ..

13804 грн

BP - DC60 - 12/24 - насос для перекачування дизельного палива

 Насос BP-DC60-12 - окрема частина автозаправного комплексу. Насос може застосовуватися для перекачування палива як сам по собі, так і в складі колонки. ВІН оснащений клапаном By-Pass, який захищ..

5124 грн

BP - DC65 - насос для перекачування дизельного палива

Основні переваги:          Виробництво Україна, Bigga         Переносний         Насос може працювати як від 12В, так і від 2..

5012 грн

CG - 1000 220-1000

Опис товару Відцентровий насос CG-1000 призначений для перекачування дизельного палива з продуктивністю 250-1000 л / хв. Модель має самовентілірующімся мотором, що працює від мережі 220 В з частотою 5..

35000 грн

CG - 150 220-500

Опис товару Відцентровий насос CG-150 призначений для перекачування дизельного палива з продуктивністю 150-500 л / хв. Модель має самовентілірующімся мотором, що працює від мережі 220 В з частотою 50 ..

17920 грн

DC TECH 12,24-40

Описание товара Паливний насос DC TECH 12,24-40 призначений для перекачування і роздачі дизельного палива в умови відсутності доступу до мережі 220В В. Модель обладнана спеціальним вбудованим обвідним..

5040 грн
Показано з 1 по 12 із 37 (4 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок