НОВЕ ЗАМОВЛЕННЯ!

Клієнт з замовив

Як вибрати міні АЗС

Колонка МИНИ АЗС ТЕХ КОНТРОЛЬ - изображение 1
Як вибрати міні АЗС.
Багато фермера, що використовує сільгосптехніку, керуючі автопарку або забудовники які мають велику кількість будівельної техніки, стикаються з проблемою як вибрати і де купити заправну колонку.
В Україні, а так само за її межами є велика кількість обладнання різних видів і типів, з різними характеристиками і звичайно ж цінами. Устаткування яке використовується на мережевих заправках, ми відкидаємо відразу, воно призначене для продажу споживачеві палива, що природно є дуже дорогим, але і відповідно професійним.

Для вибору паливороздавального обладнання варто відзначити і вивчити асортимент, що найбільш підходить для поставленої задачі.

1.Об'еми перекачування.
Якщо вам необхідно кілька разів на тиждень заправляти пару одиниць легкової або сільгосптехніки, то складні ТРК це не Ваш варіант (сильно затратно), цілком можна обійтися ручним бочкові або магістральним насосом.
Для економії часу ви можете вибрати високопродуктивну ручну помпу.

Мобильная колонка МИНИ АЗС
Для великогабаритної техніки в сільському господарстві, де є не одна одиниця, і бак 500-1400 літрів, тут ручна помпа вам не знадобиться, варто купити заправну колонку МІНІ АЗС, що харчуються або від мережі або від акумуляторів техніки.

2. Джерело живлення.
Для заправки техніки з великою стаціонарної ємності. Варто придбати колонку на 220 або 380 вольт. Якщо ж Вам потрібно робити заправки вашої техніки безпосередньо за місцем роботи, то варто використовувати МІНІ АЗС 12В / 24В. Для того, що б зробити колонку універсальної, варто придбати перетворювач змінного струму в постійний.

3. Необхідність вести облік перекачаного палива.
Деяким вести облік не має сенсу, оскільки заправляють і експлуатують свою техніку самі. В цьому випадку в комплект для перекачки палива, лічильник входити не буде.
Інший варіант, це необхідність. Для цього використовуються лічильники обліку палива. Які в свою чергу діляться на механічні та електронні.
- механічний являє собою циферблат роликово-рахунковим механізмом.
- електронний має LCD дисплей і підходить для вимірювання витрати палива як при низькому так і при високому протоці рідини. Такі лічильники мають мінімальною похибкою - 0,5%.

Механические и электронные счетчики учета топлива
Лічильник з імпульсним виходом і gps трекером, що дозволить отримувати автоматичне звітність до Вас на ПК або смартфон.

Звичайно ж є відмінні риси різних МІНІ АЗС:
- Продуктивність
- Система охолодження насоса
- Вид паливороздавального пістолета (автоматичний / механічний)
- Діаметр рукава
- Можливість установки колонки
і так далі. 

Супутні товари