НОВЕ ЗАМОВЛЕННЯ!

Клієнт з замовив

Витратомір Eurosens Direct CAN 250

ВиробникиМехатроника
Модель:Direct-CAN-250
Наявність:Є в наявності
 • 9 676 грн

Датчики витрати палива Eurosens Direct призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами або іншими споживачами в діапазоні від 1 до 1500 літрів на годину. Витратоміри Direct мають широку гаму модифікацій, що відрізняються максимальною витратою палива через датчик 100 літрів на годину, наявністю дисплея або типом вихідного інтерфейсу. Є виконання з нарізним і фланцеве з'єднання.

Зверніть увагу: Більшість дизельних двигунів має схему подачі палива, що містить магістраль подачі палива в двигун і поворотну магістраль, по якій паливо повертається в бак. Для вимірювання витрати палива в такій схемі потрібно застосовувати витратоміри Delta, або змінювати схему подачі палива для застосування більш дешевого витратоміра Direct.

Витратоміри Eurosens Direct офіційно затвердженим засобом вимірювання для комерційного обліку витрат дизельного палива

 1. На основі заводських калібрувань витратоміра на різних витратах не визначається компромісний коефіцієнт (як в P), а отримана таблиця цілком записується в енергонезалежну пам'ять витратоміра для перерахунку в режимі реального часу. Це забезпечує підвищену точність і єдиний коефіцієнт для всіх витратомірів PN однієї моделі.
 2. Замість герконів використовуються датчики Холла.
 3. Контроль втручання в роботу витратоміра.
 4. Регулятор потоку вміє вимірювати не тільки витрата палива а й похідні параметри: час роботи двигуна (котла), витрата палива і час роботи в різних режимах, час втручання в його роботу і ін. Ці параметри можна вважати або через K-line інтерфейс (PN) або через RS232 / RS485 в витратомірах версиии PN (RS).
 5. Витратоміри PN на відміну від всіх конкурентних зразків можуть встановлюватися без застосування зворотного клапана, тому що електронний алгоритм бачить напрямок потоку палива. Це значно збільшує надійність безпроблемної експлуатації двигуна зі зміненою схемою подачі палива

переваги

 • підвищена стійкість
 • Автомобільний роз'єм на корпусі
 • Висока корозійна стійкість
 • Висока точність

Витратоміри Direct виготовляються з алюмінієвого сплаву підвищеної твердості, вимірювальні камери мають антифрикційне покриття, кожен з витратомірів проходить перевірку на випробувальному стенді. У модифікаціях PN вбудований датчик температури, який дозволяє коригувати виміряний обсяг палива в залежності від температури. Завдяки цим заходам витратоміри Direct дають точні результати незалежно від режиму експлуатації двигуна.

На відміну від схожої продукції інших виробників витратоміри Delta мають гарантійний термін 3 роки без обмеження минулого обсягу палива.

Переваги витратомірів Direct з точки зору монтажника:

 • Наявність діагностичного програмного забезпечення, яке відображає вимірювані потоки по камерах (для PN)
 • Можливість програмного реверсу потоку (для PN)
 • Наявність програмного фільтра пульсацій палива дозволяє не використовувати зворотні клапани, що знижує до мінімуму гідравлічний опір (для PN)
 • Висока якість виготовлення вимірювальних камер


Характеристики

Приєднувальна різьба М14х1,5
Напруга живлення 9 - 32 В
Захист від переполюсовки є
точність вимірювання ± 1%
Температурний діапазон від -40 ° до + 85 ° С
Максимальний тиск 2,5 МПа
Максимальні витрати * 500 л / год
Вихідний інтерфейс * імпульси, K-Line, CAN
Ступінь захисту IP 67

Цифровий індекс модифікації позначає максимальна витрата палива через витратомір.

Найпростіша версія витратоміра має індекс P. Завдяки високій якості обробки поверхонь, прийнятна точність вимірювання витрати палива досягається витратомірами Direct Pбез мікропроцесорної обробки.

Модифікація витратоміра Q start  Q start
л / год 
Q min
л / год 
Q nom
л / год 
Q max
л / год 
Кількість імп / л  похибка 
Direct P100  0,5 2 20 100 196 ... 204 ± 2%
Direct P250  0,5 5 125 250 96 ... 102 ± 2%
Direct P500  1,0 10 250 500 48 ... 52 ± 2%

Q start - витрата при якому датчик починає працювати
Q min, Q max - кордони витрат для яких дійсна похибка вимірювання
В витратомірах Direct PH замість геркона використовуються датчики Холла, що дає захист від магнітного втручання в роботу витратоміра.

Модифікація витратоміра Q start  Q start
л / год 
Q min
л / год 
Q nom
л / год 
Q max
л / год 
Кількість імп / л  похибка 
Direct PH100  0,5 2 50 100 196 ... 204 ± 2%
Direct PH250  0,5 5 125 250 96 ... 102 ± 2%
Direct PH500  1,0 10 250 500 48 ... 52 ± 2%

Витратомір Eurosens Direct CAN 250, облік палива, витратомір рівня палива, облік палива, лічильник палива, запобігання зливів палива, зливи палива, купити витратомір, купити витратомір Київ, витратомір на замовлення, Direct CAN 250