Витратомір Delta CAN 100

Витратомір Delta CAN 100

ВиробникиМехатроника
Модель:Delta-CAN-100
Наявність:Є в наявності
 • 11480 грн

Витратоміри палива Delta призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами. Більшість двигунів мають крім магістралі подачі палива ще й поворотну магістраль, по якій паливо повертається в бак. Для визначення витрати палива необхідно вимірювати витрату палива в обох магістралях і обчислювати різницю.

Завдання на вигляд є простою, але отримати точний результат Ви зможете за допомогою витратомірів Delta.

Але цими випадками застосування витратомірів Delta не обмежується. У порівнянні з датчиками рівня палива в баку витратоміри істотно виграють в однозначності показань витрати палива і їх незалежності від складу палива, форми бака, режиму експлуатації. Якщо Ви задумали оснастити свою автотракторну техніку системами контролю витрат дизельного палива, але Вас бентежать відгуки колег про їх неефективності ( "багато зайвих зливів і заправок, в яких складно розібратися", "зливають з обратки") - швидше за все, доцільніше буде встановити диференційний витратомір . Це дорожче, але завдання контролю фактичних витрат палива буде вирішена.

 • Є виконання з дисплеєм
 • Стійкість до зовнішнього магнітного впливу
 • Автомобільний герметичний роз'єм на корпусі
 • Висока корозійна стійкість
 • Вбудована температурна компенсація
 • Гарантія 3 роки без обмеження «пробігу»

На відміну від схожої продукції інших виробників витратоміри Delta мають гарантійний термін 3 роки без обмеження минулого обсягу палива.

Переваги витратомірів Delta з точки зору монтажника:

 • Наявність діагностичного програмного забезпечення, яке відображає вимірювані потоки по камерах
 • Можливість програмного реверсу потоку
 • Наявність програмного фільтра пульсацій палива дозволяє не використовувати зворотні клапани, що знижує до мінімуму гідравлічний опір
 • Висока якість виготовлення вимірювальних камер
 • При наявності повітря в зворотній магістралі можна використовувати деаератор, спеціально створений нами для витратомірів Delta.

Цифровий індекс модифікації позначає максимальна витрата палива через кожну з вимірювальних камер.

Але цими випадками застосування витратомірів Delta не обмежується. У порівнянні з датчиками рівня палива в баку витратоміри істотно виграють в однозначності показань витрати палива і їх незалежності від складу палива, форми бака, режиму експлуатації. Якщо Ви задумали оснастити свою автотракторну техніку системами контролю витрат дизельного палива, але Вас бентежать відгуки колег про їх неефективності ( "багато зайвих зливів і заправок, в яких складно розібратися", "зливають з обратки") - швидше за все, доцільніше буде встановити диференційний витратомір . Це дорожче, але завдання контролю фактичних витрат палива буде вирішена.Характеристики

Приєднувальна різьба М14х1,5
Напруга живлення 10 - 50 В
Захист від переполюсовки є
Температурний діапазон від -40 ° до + 85 ° С
Максимальний тиск 2,5 МПа
Максимальні витрати * 100 л / год
Вихідний інтерфейс * імпульси, RS-232/485, CAN
Ступінь захисту IP 67

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Витратомір Delta CAN 100, облік палива, витратомір рівня палива, облік палива, лічильник палива, запобігання зливів палива, зливи палива, купити витратомір, купити витратомір Київ, витратомір на замовлення, Delta CAN 100Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок