GPS трекер Teltonika FMB204

GPS трекер Teltonika FMB204

ВиробникиTeltonika
Модель:Teltonika FMB204
Наявність:Є в наявності
 • 2828 грн

GPS трекер Teltonika FMB204

Teltonika FMB 204 - Спеціальний водонепроникний GNSS, GSM і Bluetooth трекер з класифікацією міри захисту від твердих предметів і води (IP67).

Призначений працювати довше без зовнішнього джерела живлення - внутрішня Li - ion батарея дозволяє пристрою працювати до 6 днів в режимі енергозбереження. FMB204 ідеально підходить для мотоциклів, скутерів і відстежування водного транспорту, він також може бути використаний в сільськогосподарській техніці, моніторингу причепів, безпеці або управлінні парком аварійно-рятувальних служб. Пристрій підтримує різні датчики Bluetooth Low Energy, beacons, гарнітуру гучного зв'язку, оновлення прошивки і конфігурацію через Bluetooth.

FMB 204 виконує завдання по моніторингу стану двигуна, контролю дверей транспортного засобу, відстежуванню маршрутів.

Збирає дані про координати (і іншу інформацію) і передає їх по мережі GSM на сервер. Пристрій ідеально підходить для застосування в сферах, де необхідно відстежувати місце розташування транспорту : водний транспорт, мотоцикли, компанії по прокату автомобілів, логістичні служби, громадський транспорт, таксі і так далі.

Пристрій автоматично входить в зону автоматичної безпеки Geofencing при парковці.

При переміщенні без приміщення ключа в автомобіль пристрій відправить повідомлення SOS SMS на ваш мобільний, який був переміщений!

Відмітні особливості GPS- трекера TeltonikaFMB204 :
 • Нове покоління GSM\GNSS модулів з інтегрованими GSM\GNSS модулями відстежування буде надійніше, ніж коли або. Висока чутливість, швидкий холодний старт і майже миттєвий гарячий гарантують, що ваша поїздка буде відстежена максимально точно і просто;
 • Водонепроникний (IP67) корпус - клас захисту IP67 означає, що пристрій водонепроникно і стовідсотково захищено від пилу і піску. Захист дозволяє спокійно встановлювати трекер на водний транспорт і на мотоцикл;
 • 1 - Wire - Протокол 1 - Wire дозволяє під'єднувати до чотирьох датчиків температури. Згідно iButton або RFID ID ви можете запобігти доступу не авторизованих користувачів до вашого автомобіля. Також датчики дозволяють контролювати ваш вантаж.
 • Bluetooth - Вбудований інтерфейс Bluetooth забезпечує безпровідне підключення гарнітури і інших Bluetooth датчиків. Можна здійснювати виклики, використовуючи Bluetooth гарнітуру. Більше ніяких несанкціонованих дзвінків! Використання безпровідної гарнітури замість телефону є набагато безпечнішим для дорожнього руху.
 • Вбудований акумулятор - Li - Ion акумулятор великої місткості гарантує довгу автономну роботу, пристрій продовжує отримувати ці відстежування і посилає попередження, коли головне джерело енергії відключене. Характеристики цього типу АКБ припускають зниження ефективності при низьких температурах.
Основні функції GPS- трекера Телтоника FMB 204 :
 • Захист від перенапруження;
 • > 500 000 зберігань записів;
 • Підтримка протоколу TCP / IP або UDP / IP;
 • Відстежування в режимі реального часу;
 • Оновлення конфігурації через GPRS, SMS або USB- порт;
 • Оновлення прошивки через порт GPRS або USB
 • Авторизований список номерів для видаленого доступу;
 • Доступні сценарії, що настроюються;
 • Режим глибокого сну;
 • Режим сну;
 • Декілька ділянок географів;
 • Висока конфігурація збору і передачі даних;
 • Будь-які тригери подій елементу (зовнішній датчик, вхід, швидкість, температура і т. д.);
 • Готові до суворих умов;
 • Високоякісний трэк навіть в щільному міському потоці;

Tetlonika FMB 204 - GPS трекер для вашого автопарку.

Технічні характеристики

GPS трекер Teltonika FMB204

Частотний діапазон 850/900/1800/1900 GHz
Антена (к-ть) Вбудована, з високим коефіцієнтом посилення шт
Порти і інтерфейси
Цифровий вхід: 3
Цифровий вихід: 2
Аналоговий вхід: 2
Однопровідний контакт - дані: 1
Однопровідний контакт - живлення: 1
Індикатори Світлодіодна індикація: 2 статуси
Місткість акумулятора 1800 mAh
Клас захисту IP41, IP67
К-ть SIM карт 1
Споживана потужність (макс) 28,3 Watts
Робоча температура Від - 25 до 55 °C
Робоча вологість Від 5 до 95td>
Розміри (Ш×В×Г) 72,5×73×27,3 cm

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

GPS трекер, моніторинг, транспорт, Бітрек, bi trek, купити Автомат, Автомат, gps, gps-системи, Teltonika FMB 204 купити Київ, Teltonika FMB 204 купити України, Teltonika FMB 204 на замовлення Україна, Teltonika FMB 204 на замовлення Київ, gps моніторинг, відеомоніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок