GPS трекер Teltonika FMB130

GPS трекер Teltonika FMB130

ВиробникиTeltonika
Модель:Teltonika FMB130
Наявність:Є в наявності
 • 1932 грн

GPS трекер Teltonika FMB130

Teltonika FMB130 - перший трекер з програмованими входами. Один вхід програмується під: цифровий, аналоговий, негативний або імпульсний. Другий вхід під: цифровий або аналоговий.

FMB130 - перший трекер з функціоналом негативного входу. Це нове рішення економить час монтування різний датчиків, таких як: датчик дверей, кнопка аварійної сигналізації, датчика ременів безпеки, а також інших схожих датчиків.

Teltonika FMB 130 - особливий трекер з внутрішніми GNSS і GSM антенами, що настроюються цифровим/аналоговим входами, цифровими виходами, імпульсними входами, а також з негативним/позитивним входом, що настроюється, плюс підтримка Bluetooth і резервний акумулятор. .

ФМБ130 призначений для стеження за легковими автомобілями, а також для складніших завдань, таких як логістика, служби доставки, комунальні служби і багато що інше. Чудово підходить для роботи з холодильними установками, оскільки має збільшений набір входів/виходів і 1 - wire інтерфейс для контролю температури.

До ФМБ 130 також можна підключати CAN адаптери. За допомогою CAN адаптерів можна прочитувати дані не лише з легкових машин, а також сільгосптехніки, будівельної техніки, вантажної техніки. Також є підтримка рішення для каршеринга.

Телтоника FMB130 - з'явилася можливість підключення імпульсних датчиків витрати палива. Імпульсні датчики палива мають більш високу точність вимірів. Це ідеальне рішення для машин з високою витратою палива, таких як: крани, будівельні машини, сільгосптехніка і інших.

Додався додатково один цифровий вихід, тепер їх 3. Оскільки DOUT є найпопулярнішим типом підключення на облаштуваннях сімейства FMB1. Тепер одночасно можна буде використати різні сценарії, такі як: иммобилайзер, зумер, сигнальні LED лампи, управління дверними замками і інші.


Відмітні особливості GPS- трекера Teltonika FMB 130 :
 • Акумулятор забезпечує роботу пристрою без зовнішнього джерела живлення
 • Інтерфейс 1 - Wire® для підключення температурних датчиків і RFID/iButton міток
 • Наявність негативного входу
 • Три цифрові виходи
 • Програмовані входи
 • Bluetooth для для підключення зовнішніх пристроїв і датчиків Low Energy
 • Готовність до застосування на різних видах транспорту - від легкового транспорту до трейлерів і рефрижераторів.

Особливі можливості GPS- трекера Teltonika FMB 130 :
 • Швидка фіксація позиції
 • Трек високої якості навіть в міських умовах
 • Ультра маленький корпус
 • Готовий до суворих умов
 • Легко монтується в зонах з обмеженим доступом
 • Міцно кріпиться
 • 2 світлодіодна індикація стану
 • Відстежування в реальному часі
 • Відправка отриманих даних через GPRS
 • Події GPRS і SMS I / O
 • Віртуальний одометр
 • Виявлення перешкод
 • Настроюється за допомогою захищених SMS- команд
 • 1x мікро SIM- карта; 1x eSIM
 • Захист від перенапруження

Tetlonika FMB 130 - GPS трекер для вашого автопарку.

Технічні характеристики

GPS- трекер FMB130

Частотний діапазон, Мгц GSM 850/900/1800/1900
Передача даних GPRS клас 12
SMS (текст/дані)
Bluetooth
Характеристики ГНСС GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS, AGPS
33 канали
Чутливість при стеженні: - 165 дБм
Точність < 3 м
Гарячий старт < 1 з
Теплий старт < 25 з
Холодний старт < 35 з
Живлення, В 10...30
Акумулятор Li - Ion, 170 мА*ч
Інтерфейси 3 цифрові входи
1 негативний вхід
2 імпульсні входи
3 цифрові виходи
2 аналогові входи
1 вхід для CAN- адаптора
1 - Wire
2.0 Micro - USB
Micro - SIM eSIM
Внутрішні ГНСС і GSM антени
2 індикатори LED
Пам'ять 128 МБ внутрішньої пам'яті flash
Діапазон робочих температур - 40°C... 85°C
Виконання IP41
Розміри, мм 65 x 56,6 x 20,6
Вес, г 55

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

GPS трекер, моніторинг, трансопрт, Бітрек, bi trek, купити Автомат, Автомат, gps, gps-системи, Teltonika FMB130 купити Київ, Teltonika FMB130 купити Україна, Teltonika FMB130 на замовлення Київ, Teltonika FMB130 на замовлення Україна, gps моніторинг, відеомоніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок