Датчик рівня палива RIVNEMIR/TKLS-RS485-700

Датчик рівня палива RIVNEMIR/TKLS-RS485-700

Виробники "ТЕХ-КОНТРОЛЬ"
Модель:RIVNEMIR/FLS-RS485-700
Наявність:Є в наявності
  • 2660 грн

Датчики рівня палива мають один з вимірювальних виходів: частотний (500-1500 Гц), аналоговий (до 5 V), аналоговий (до 10 V), цифровий RS 485, цифровий RS 232. Наша продукція не має спарених плат RS 232 / RS485, аналогові / частотні, що істотно підвищує їх стабільність роботи, надійність і стійкість до перешкод вихідного сигналу. Датчики рівня палива можуть виготовлятися різної довжини в двох виконання:
 1. Не розбірні
Вимірювальний електрод від 700 до 2000 мм. Має пластикову основу (голову). Можуть випускатися і з металевою основою за бажанням клієнта.
2. Складові
Дані датчики випускаються з металевою головою і вимірювальним електродом товщиною 25 мм, довжина їх може бути від 2 до 12 метрів. Складові коліна від 700 до 2000 мм, з кріпленнями через кільце ущільнювача.
Всі датчики RIVNEMIR / TKLS поставляються в комплекті з 2-мя пломбами пластиковими, 7 метровим кабелем подовжувачем з пилевлагозащіщённим з'єднанням, ущільнювальної гумкою між датчиком і вимірюваної ємністю.
Калібратори датчиків, USB-адаптери зв'язку з комп'ютером, суматори частотних датчиків, поліуретанові прокладки та інші аксесуари поставляються по додатковій заявці.
Датчик рівня палива RIVNEMIR / TKLS (ДРП) - вимірювальний прилад, завдяки якому можна точно визначить рівень палива (бензин, гас, дизельне паливо) в стаціонарних ємностях і баках транспортних засобів.
ДРП підбирається по висоті бака. Дані про рівень палива передаються на комп'ютер через GPS термінал або можуть відображатися за місцем на РКІ контролері. Використання цих приладів дозволяє виконати контроль заправок транспорту, визначити витрата палива, виявити можливі зливи палива.
Технічні
Напруга живлення, В 7..30
Струм споживання, мА до 20
Принцип вимірювання рівня палива  
ємнісний
Роздільна здатність
65000
вихід:
інтерфейс передачі даних
протокол передачі даних
 
RS485, RS232
Modbus
Нижнє граничне значення контрольованого
рівня палива від дна ємності, мм
від 1 до 20
Значення верхньої межі вимірювань ( L ), мм від 200 до 4000
Постійна напруга живлення датчика, В  від 6 до 30
Споживана потужність, Вт до 0.2
Габаритні розміри датчика обсягу, мм Д х 70 х 70
Маса датчика обсягу, кг
від 0,3 до 3
Час безперервної роботи датчика обсягу НЕ обмежено
метрологічні
Межі приведеної похибки
виміру обсягу палива,%
± 1
Умови експлуатації
Температура навколишнього повітря, ° C від -40 до +55
Відносна вологість навколишнього повітря при температурі не більше +40 ° С,% не більше 95

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

датчик рівня палива, купити дуть, gps моніторинг, контроль палива, розкрадання палива, облік палива, купити Датчик рівня палива RIVNEMIR, купити Датчик рівня палива RIVNEMIR київ, Датчик рівня палива RIVNEMIR на замовленняСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок