УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ДАТЧИК РІВНЯ ПРАМЕНЬ LL-B-600

УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ДАТЧИК РІВНЯ ПРАМЕНЬ LL-B-600

Модель:PRAMEN-LL-B-600
Наявність:Є в наявності
  • 8400 грн

Ультразвукові датчики рівня Прамень LL - b призначений для точного вимірювання рівня рідини.
Вимірювання рівня виробляється методом ехолокації без врізки через дно резервуара.
Датчики рівня Прамень LL - b призначені для вимірювання рівня рідин, таких як паливо, вода, молоко, масло, скраплений газ, кислот і т.д., що не контактують з вимірюваним середовищем в різних системах контролю і автоматичного управління.
Дозволяє контролювати судини високого тиску, а також в тих випадках, коли пошкодження резервуара не допускається з міркувань вибухобезпеки або стерильності.
 
Діапазон вимірювання мм: 20..1000
Відхилення%: 0,1
Товщина стінки прозвучіваемой стеки, метал: 0.5..15мм
 
Принцип дії датчика рівня
Технологія ультразвукового вимірювання рівня полягає в вимірі часу, необхідного для проходження ультразвукових імпульсів від зонда до поверхні вимірюваного середовища і назад. Сенсор випромінює серію ультразвукових імпульсів і приймає отражаемое відлуння. Мікроконтролер оцінює температуру, час проходження ехоімпульс і обчислює рівень.
 
Переваги датчика рівня Прамень LL-b
  • Чи не потрібна зміна конструкції резервуару, монтаж датчика рівня проводиться без врізки. Всі елементи датчика рівня LL-b знаходяться зовні резервуара, що особливо важливо при контролі палива або агресивних, вибухонебезпечних, стерильних рідин, а також знаходяться під високим тиском і т.п.
  • Вимірювання рівня практично будь-якої рідини, в тому чіслесжіженного газу.
  • Паралельне підключення до чотирьох зондів САУ-19 до одного РСК-4 - дозволяє одночасно контролювати рівень і якість (склад) рідини в декількох резервуарах.
  • Самодіагностика дозволяє відкидати помилкові значеніяобусловленние наявністю в ємності підтоварної води і забруднень.
  • Гальванічна розв'язка пьезокрістаала через трансформатор, а так само захист датчика рівня від перевантаження, перенапруги, короткого замикання і зворотної полярності.
  • Для віддаленої передачі інформації передбачений ряд стандартних інтерфейсів, що дозволяє мінімізувати складський запас.
  • Не потребує спеціальних програматорів. Конфігурація датчика виконується за допомогою комп'ютера через будь-який стандартний перетворювач інтерфейсу USB / RS485.
  • Простота монтажу.
Технічні характеристики:
Діапазон вимірювання, мм20..2000
Товщина прозвучіваемой стінки резервуара, мм0..15
Похибка в спокої, мм0,1
Похибка при хвилюванні, мм2
Температура поверхні резервуара: ° С-55 .. + 100
Ступінь захисту корпусу зондаIP67
Напруга живлення, В12..24
Максимальна кількість одночасно підключених зондів, шт4
Максимальна довжина проводу між зондом і РСК4-У, м100
Термін експлуатації, років12

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

датчик рівня палива, вимірювач рівня палива, обсяг палива, gps-контроль палива, УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДАТЧИК РІВНЯ Прамень LL-B-600 купити, УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДАТЧИК РІВНЯ Прамень LL-B-600 на замовлення, УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДАТЧИК РІВНЯ Прамень LL-B-600 купити Київ, УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДАТЧИК РІВНЯ Прамень LL-B-600 на замовлення УкраїнаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок