Насадка паливозабірника підігрівається НТП 101/102

Насадка паливозабірника підігрівається НТП 101/102

Модель:NTP-101/102
Наявність:Є в наявності
  • 1680 грн

Насадки паливозабірників підігріваються серії НТП-100 призначені для підігріву дизельного палива в зоні забору в паливному баку. Працюють в передпусковому і маршовому режимах.

Насадки розраховані на паркан до 420л / год палива при температурі від -40 до + 5 ° С.

Час розігріву в передпусковий період становить 5 - 10 хв.

Встановлюються на штатний паливозабірник з діаметром трубки 10 і 12 мм і напругою живлення 12 і 24 В. Насадки включають в себе щілинний фільтр грубої очистки палива, вібростійкий пожежо- та вибухобезпечний нагрівач, пристрій кріплення на торці паливозабірній трубки.


Основні технічні характеристики
Найменування Модель
НТП-101 НТП-102 НТП-103 НТП-104
Напруга живлення постійного струму, В 12 24 12 24
Максимальний пусковий струм при включенні, А, не більше 10 7,5 15 10
Номінальна електрична потужність, Вт 70 100 100 150
Максимальні витрати дизельного палива, л / год 420
Діапазон робочих температур по паливу, виконання от -40 до +45 °С, ХЛ2
Мінімальний діаметр отвору в паливному баку для установки паливо забірника з насадкою, мм 39
Діаметр паливозабірної трубки, мм 10 или 12
Вага в спорядженому стані, кг, не більше 0,13 0,12
Матеріал корпусу Алюмінієвий сплав
Управління підігрівом Ручное
Режим роботи Короткочасний 5-10 хв від акумулятора, тривалий від генератора

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

насадки паливозабірников підігріваються, підігрівач дизельного палива, обігрів бака, НТП 101, НТП 102, НОМАКОН, nomacon, НТП 101 купити, НТП 101 купити Київ, НТП 101 купити України, НТП 102 купити, НТП 102 купити Київ, НТП 102 купити України, НТП на замовленняСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок