CG - 1000 220-1000

CG - 1000 220-1000

Модель:nasos-ra_p265
Наявність:Є в наявності
  • 35000 грн

Опис товару

Відцентровий насос CG-1000 призначений для перекачування дизельного палива з продуктивністю 250-1000 л / хв. Модель має самовентілірующімся мотором, що працює від мережі 220 В з частотою 50 Гц і робочим струмом 6,7 А. Особливість насоса полягає в тому, що він може працювати безперервно довго з висотою подачі палива до 21 метра. Мотор може експлуатуватися при температурах від -20 до +50 градусів, зберігаючи свої робочі характеристики. Розміри моделі CG -1000 складають 370х200х250 мм, а вага - 23,3 кг.

Модель CG-1000
220-1000
Продуктивність,
л/мин
250-1000
Вид топлива Дизель
Тиск на виході, Бар
6
Вага, кг 23,3
Живлення, В 220
Ток, А 6,7
Виробник Gespasa (Испания)
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення, м 2
Висота «сухого» всмоктування, м
0
Перепускний клапан Нет
Впускний / випускний отвір

2' x 2'

3' x 3'

4' x 4'

Макс. час непрeривной роботи, хв
S1 продолжительный
Ступінь вологозахисту
IP44 
Рівень шуму, дБ
80
Заборонені рідини
Бензин, керосин, вода 
Гарантійний термін
12 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

насос CG-1000, насос CG -1000 купити Київ, насос CG -1000 купити Україна, насос CG -1000 на замовлення Київ, насос CG -1000 на замовлення Україна, насос CG -1000 купити на замовлення, відеомоніторинг, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок