GPS Моніторинг з датчиком наявності пасажира

Модель:passenger-presence-sensor
Наявність:Є в наявності
  • 2 990 грн

GPS Моніторинг з датчиком присутності пасажира – назва каже сама за себе. Це спеціальний комплект обладнання для виявлення присутності пасажира.

В комплект входять gps трекер Teltonika fmb 920 та датчик тиску в автомобільному кріслі. GPS Трекер Teltonika fmb 920 - легкий, GNSS/GSM/Bluetooth термінал, призначений для трекінгу в режимі реального часу.

Датчик тиску – принцип роботи побудований на основі наявності мембран, сам датчик монтується в крісло пасажира та з’єднується с gps трекером по аналоговому інтерфейсу.

Коли пасажир сяде в крісло, датчик спрацює та передасть дані на gps трекер, а трекер транслює інформацію до системи gps моніторингу. Такою системою можна обладнати усі крісла, таким чином в системі gps моніторингу буде відображатись яке саме крісло зайнято.


Даний комплект підійде для вирішення проблем таксопарку. Керівництву таксопарка важливо відслідковувати поїздки з наявністю пасажирів, аби застерегти себе від так званих “пустих” рейсів.

Якщо автомобіль буде часто їздити в холосту, це впливає на знос запчастин, без доходу.

Тому керівництву автопарку доведеться робити додаткові витрати на ремонт автомобіля.gps моніторинг з датчиком наявності пасажиру
Встановивши систему присутності пасажира, ви буде мати можливість:

 - Відсліковувати місцезнаходження;

 - Відслідковувати маршрут з пасажиром чи без;

 - Бачити зупинки та стоянки;

 - Бачити швидкість;

 - Фіксувати присутність пасажира в транспортному засобі;


Висновок: керівництво отримує інформацію про місцезнаходження ТЗ в реальному часі, запобігає появленням “пустих” рейсів, цим самим зменшує витрати на ремонт автомобілей, а також виявлення недобросовістних водіів та збільшення дисципліни персоналу.