GPS-трекер BI 820 TREK OBD

GPS-трекер BI 820 TREK OBD

ВиробникиНПП «ДИСКОВЫЕ СИСТЕМЫ»
Модель:BI 820 TREK OBD
Наявність:Є в наявності
  • 2912 грн

BI 820 TREK (OBD) призначений для GPS- моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підключенням до бортового комп'ютера через інтерфейс OBD - II.

BI 820 TREK (OBD) визначає координати, швидкість, пробіг, забезпечує збір даних з бортового комп'ютера і передає усю інформацію на сервер за допомогою GPRS.

Параметри, що прочитуються з бортового комп'ютера : пробіг по одометру, рівень палива, витрата палива, обороти двигуна, швидкість автомобіля, розрахункове значення навантаження на двигун, температура охолоджувальної рідини, температура всмоктуваного повітря, абсолютний атмосферний тиск, положення педалі газу, час, що пройшов із запуску двигуна.

Пристрій забезпечує якісний трекінг, контроль роботи запалення і прочитування даних з бортового комп'ютера автомобіля. Кількість і тип параметрів залежить від моделі автомобіля.

Підключення здійснюється до роз'єму OBD - II за допомогою кабелю 1м.

Вбудований акумулятор дозволяє пристрою працювати до 8 годин за відсутності зовнішнього живлення.

При втраті мобільного зв'язку записує і зберігає 65 000 записів (декілька тижнів), і автоматично передає накопичені дані на сервер по GPRS після відновлення зв'язку.

Корпус виконаний з високотемпературного матеріалу посиленого скловолокном (IP65).

Підтримка FOTA (firmware - over - the - air) - можливість видаленої зміни налаштувань і прошивки устаткування.

Має відкритий протокол передачі даних і сумісність з усім популярним ПЗ.

Все
Стандарт передачі даних GSM 900/1800
Канали зв'язку GPRS, SMS для налаштування
Клас GPRS 10
GPS і GSM антени Внутрішні
Тип навігаційної системи GPS/ГЛОНАСС/GALILEO/BEIDOU
Акселерометр
Захищений вхід живлення
SIM- карти 1
Напруга живлення 12/24 В
Типовий споживаний струм (12В) 60 мА
Максимальний споживаний струм (12В) 350 мА
Об'єм енергонезалежної пам'яті 2МБ (65 000 записів)
Внутрішній акумулятор 1 000мА
Робоча температура від - 30 °З до 80 °З
Габарити 95 х 95 х 29 мм
Маса 208 р.
Клас захисту корпусу IP65

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

GPS трекер, моніторинг, трансопрт, Бітрек, bi trek, купити Автомат, Автомат, gps, gps-системи, GPS-трекер BI 820 TREK OBD Київ, GPS-трекер BI 820 TREK OBD купити Україна, GPS-трекер BI 820 TREK OBD на замовлення Київ, GPS-трекер BI 820 TREK OBD УкраїнаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок