GPS-МАЯК BI 310 CICADA (АВТОЗАКЛАДКА)

GPS-МАЯК BI 310 CICADA (АВТОЗАКЛАДКА)

ВиробникиНПП «ДИСКОВЫЕ СИСТЕМЫ»
Модель:BI 310 CICADA
Наявність:Є в наявності
  • 2100 грн

GPS- маячок (трекер) BI 310 CICADA - автономно працюючий пристрій для розпізнавання точних GPS і LBS координат у разі гострої необхідності упізнати місце розташування автомобіля, мотоцикла, вантажного транспорту, вантажу і будь-якого іншого майна. Завдяки невеликим розмірам GPS маячок не потребує монтажу і може встановлюватися в самих важкодоступних і непомітних місцях вашого транспорту, техніки або вантажу.

ПЕРЕВАГИ GPS- МАЯЧКА BI 310 CICADA:

Пристрій працює автомономно на втроенной батареї, що не перезаряджається, витримує 4 роки роботи за умови відправлення даних 1 раз на день.

GPS- маячок не виявляється різними діагностичними приладами, що значно зменшує ризик його знаходження зловмисниками.

Купити GPS- маячок для авто і отримати вичерпну консультацію по його установці ви можете в компанії "Тех-Контроль" за доступною ціною. Доставка здійснюється по усій Україні.

Стандарт передачі даних
GSM 900/1800
Канали зв'язку
GPRS
Клас GPRS 10
Тип навігаційної системи GPS LBS
SIM- карти 1
Внутрішній акумулятор
3200 мА
Робоча температура
від - 30 °З до 70 °З
Габарити 55 х 70 х 22 мм
Маса
90 р.
Клас захисту корпусу IP65

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

GPS трекер, моніторинг, трансопрт, Бітрек, bi trek, купити Автомат, Автомат, gps, gps-системи, GPS-МАЯК BI 310 CICADA купити Київ, GPS-МАЯК BI 310 CICADA купити Україна, GPS-МАЯК BI 310 CICADA на замовлення Київ, GPS-МАЯК BI 310 CICADA УкраїнаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок