Автопілот для трактора FJ Dynamics Autosteering kit (підрулювач)

Модель:FJ-Dynamics-Autosteering-kit
Наявність:Є в наявності
  • 317 250 грн

Автопілот FJ Dynamics Autosteering kit

Повний комплект системи автоматичного кермового керування, що встановлюється на с/г техніку будь-якого виробника. Відмінна комплектація, де є все необхідне. Бренд та модель трактора не має значення, адже в комплекті є все необхідне для встановлення на будь-яку с/г техніку. Точність 2,5 см при роботі з базовою станцією або від будь-якого постачальника платного RTK сигналу. 

Комплект автоматичного підрулювання від FJ Dynamics має ряд переваг:

  • навігаційна система не вимагає розблокування, Ви отримуєте RTK прямо із заводу;
  • перший бюджетний пристрій, що підрулює, з ISOBUS (підключається за дод. плату);
  • не вимагає додаткової покупки модемів (GSM RTK та радіо модеми інтегровані в монітор, зовнішня GSM антена дозволить працювати від мережі базових RTK GNSS станцій у місцях з поганою якістю мобільного зв'язку);
  • швидкий монтаж системи (близько 2-3 годин) дозволить переставляти автопілот на сезонну техніку;
  • гарантія 12 місяців, що передбачає заміну обладнання упродовж гарантійного періоду.


Основні компоненти системи:

1. Удароміцний монітор 10,1" (25,65 см) , клас захисту IP65, який забезпечує управління та відображення всіх процесів автопілота, універсальна та звична користувачам операційна система Android дозволить швидко розібратися з налаштуваннями та роботою системи.  Русифікований інтерфейс.
Монітор створений за принципом - "все в одному", на борту вбудований GSM RTK модем 2G/3G/4G (отримання RTK поправок від мереж базових GNSS станцій), вбудований радіо RTK модем, у разі повної відсутності мобільного зв'язку, дозволить працювати від власної польової базової GNSS RTK станції по радіоканалу Оперативна пам'ять 2ГБ, внутрішня пам'ять 8 ГБ Працює в різних температурних режимах: від -30 до +70.

2. Електромотор з рульовим колесом  (підрулюючий пристрій), потужний мотор з максимальним моментом, що крутить, в 30 Нм дозволить провертати дуже туге кермо без шкоди точнісним характеристикам системи. Універсальна система живлення 12 або 24 B.
Максимально швидкий монтаж та кріплення під усі види техніки.

3. Система з 2-х GNSS антен . Дозволяє додатково прораховувати як координати, а й курс, що сприяє більш точному визначенню розташування машини у просторі. Реалізація приймальної частини у такому форматі дає можливість виходу на лінію трактора вже за швидкості 0.8 км/год, а також здійснювати рух заднім ходом.

4. IMU інерційний вимірювальний модуль . Вбудовані акселерометр та гіроскопи розраховують фактичне розташування трактора (крен, тангаж, виляння) для компенсації ухилів та бічних зрушень машини на ділянках з горбистій місцевістю та схилах.

5. Датчик визначення кута повороту коліс . Дозволяє точно визначати кут повороту коліс трактора залежно від зміни траєкторії руху.Технічні характеристики
Країна виробник Китай
Дисплей 10,1" (25,65 см)
GPS приймач RTK, 2 антени
Виробник FJ Dynamics
Точність 1-3 см
Тип сигналу GPS, GLONASS, BEIDOU
Тип з'єднання з GPS приймачем RTK