Зберігання та облік ГСМ

Одним з найбільш вразливих місць при русі палива по підприємству є склади ПММ, мобільні паливозаправники і ТРК. Забезпечити оперативний контроль при русі палива досить складно, ще складніше проконтролювати коректність занесеної в лімітно-забірні відомості інформації. Функціональна схема обліку палива передбачає наявність контрольного обладнання на кожному з ланок системи. Одним з факторів успішного впровадження системи є обмеження видачі палива без карти обліку. Це забезпечує відсутність неврахованих переміщень палива між складами і заправок приватного автотранспорту або техніки. На основі даних інформаційної системи так само можна отримати оперативну інформацію про залишки палива в ємностях, що дозволяє планувати закупівлі палива і переміщення палива між складами. Залишок палива в резервуарах АЗС фіксується за допомогою ємнісних і ультразвукових датчиків рівня палива Під час заправки техніки або бензовозів - паливо списується за картками Фактично одержане транспортним засобом паливо фіксується датчиками рівня палива, які встановлені в паливні баки техніки або цистерни паливозаправників. Під час заправки техніки паливо списується по rfid-картками (Smart - карти), які прив'язані до транспортного засобу, а кількість виданого палива фіксується лічильником .. Також можна організувати систему добового нарахування лімітів палива на кожну одиницю техніки.


• Відстеження пересування паливозаправника

• Рівень палива в ємностях

• Контроль топлівораздачі на заправках і бензовоз

• Ідентифікація транспортних засобів

• Призначення добових лімітів палива на кожну одиницю техніки

• Онлайн відеоспостереження

Порівняння товарів (0)

AG - 90 12,24-80

Опис товару Модель AG-90 володіє високими робочими характеристиками, тривалим циклом роботи і зносостійкість, що дозволяють ефективно і безперебійно використовувати насос протягом тривалого часу. Ще о..

15680 грн

PA 220-70,80,100,150

Опис товару Якщо вам необхідно перекачати дизельне паливо з бака, ємності або резервуара, то найбільш оптимальним рішенням для цього буде насос PA. Дана модель працює від мережі 220 В і представлена ​..

5320 грн

Датчик рівня палива RIVNEMIR/TKLS RS485-2000

Датчики рівня палива мають один з вимірювальних виходів: частотний (500-1500 Гц), аналоговий (до 5 V), аналоговий (до 10 V), цифровий RS 485, цифровий RS 232. Наша продукція не має спарених плат RS 23..

5236 грн

Датчик рівня палива RIVNEMIR/TKLS-RS485-1600

Датчики рівня палива мають один з вимірювальних виходів: частотний (500-1500 Гц), аналоговий (до 5 V), аналоговий (до 10 V), цифровий RS 485, цифровий RS 232. Наша продукція не має спарених плат RS 23..

3640 грн

Датчик рівня палива RIVNEMIR/TKLS-RS485-1800М

Датчики рівня палива мають один з вимірювальних виходів: частотний (500-1500 Гц), аналоговий (до 5 V), аналоговий (до 10 V), цифровий RS 485, цифровий RS 232. Наша продукція не має спарених плат RS 23..

4480 грн

Датчик рівня палива RIVNEMIR/TKLS-RS485-3000

Датчики рівня палива мають один з вимірювальних виходів: частотний (500-1500 Гц), аналоговий (до 5 V), аналоговий (до 10 V), цифровий RS 485, цифровий RS 232. Наша продукція не має спарених плат RS 23..

6972 грн

Паливороздвальна колонка ШЕЛЬФ 100-1ВК

Паливороздавальні колонки Шельф серії 100 та 100ВК призначені для видачі світлих нафтопродуктів на комерційних і внутрішньовиробничих автозаправних станціях для заправки автотранспортних засобів.  ..

54684 грн

Фільтр-сепаратор дизельного палива FG - 100bio, 25 мікрон

Багаторазовий фільтр-сепаратор тонкого очищення дизельного палива. Продуктивність фільтра до 500 000 літрів Багаторазовий фільтр-сепаратор Gespasa призначений для тонкого очищення дизельного пали..

5040 грн
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок