ZVA пістолет заправний

ZVA пістолет заправний

Модель:zva-pistolet-zapravochnyj-dlya-dt-i-benzina_p371
Наявність:Є в наявності
  • 3080 грн

Опис товару

Представляємо вашій увазі аналог заправного пістолета ZVA за якістю і характеристиками не поступається оригіналу.

Дані пістолети широко використовується на ринку більше 40 років. Конструкцію даного пістолета дозволяє використовувати його з будь-якою паливозаправної колонкою для заправках всіх видів техніки.

Пістолети ZVA використовують для заправки дизельної і бензинової техніки, яка має вузьку горловину і зворотний клапан бака.

Особливості:

У конструкції пістолета є відсікач подачі палива, який автоматично, протягом 0,1 секунди, перекриває подачу палива при торканні пального на край носика пістолета. Таким чином перелив палива на землю неможливий.

Поворотна муфта на пістолеті запобігає перекручуванню шланга і його злам.

Особлива форма носика з ребрами в нижній частині надійно фіксує пістолет в паливному баку.

Переваги:

Ручка заправного пістолета дозволяє фіксувати налив двома напорами максимальний потік і потік в два рази менше.

Матеріал пістолета алюміній і пластик дозволяють використовувати кран багато років без поломок і впливів агресивного середовища.

Наявність фільтра грубої очистки всередині пістолета.

Зручність використання за допомогою зручної ручки, яка покрита теплоізоляційним пластиком.

Надійна робота при температурі від -30 до +50

 

Вартість:

ZVA 80 - 3 000 грн с НДС.

ZVA 120 - 3 500 грн с НДС.

Модель ZVA 80 ZVA 120
вид топлива бензин/дизель бензин/дизель
пропускна здатність  до 80 л/мин до 120 л/мин
тип пистолета автоматический автоматический
діаметр вхідного отвіру 1" (дюйм) 1" (дюйм)
товщина носика 21 мм 30 мм
Муфта поворотна в комплекті да да

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ZVA пістолет заправний, ZVA пістолет заправний купити Київ, ZVA пістолет заправний купити Україна, ZVA пістолет заправний на замовлення Київ, ZVA пістолет заправний на замовлення Україна, gps, gps моніторинг, відеомоніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок