НАСОСИ В КОМПЛЕКТІ

Порівняння товарів (0)

ALPHA DC - 60-12/24 - комплект для перекачування дизельного палива / Автоматичний пістолет

Основні переваги:        Мінімальна вартість;        Виробник Bigga (Україна);             Переносний комплект;    ..

7112 грн

ALPHA DC - 65 - комплект для перекачування дизельного палива / Автоматичний пістолет

Основні переваги:             Виробництво Україна, Bigga;          Переносний комплект;          Комплект може пра..

6944 грн

Drum Tech 12,24-40

Опис товару Насос DRUM TECH являє собою зручне і просте рішення для перекачування дизельного палива в польових умовах, тобто при відсутності мережі 220 В. Може використовуватися для сам..

7000 грн

DRUM TECH 220-40,70

Опис товару  Насос DRUM TECH призначений для заправки спецтехніки та транспорту дизельним паливом із стандартної бочки об'ємом 205 літрів. Модель представлена ​​самовсмоктувальним лопатевим ..

7000 грн

DRUM TECH TF 220-40,70

Опис товару  Насос DRUM TECH TF з механічним лічильником призначений для заправки спецтехніки та транспорту дизельним паливом із стандартної бочки об'ємом 205 літрів. Модель представлена ​​с..

13160 грн

KIT BATTERIA 12,24-40

Опис товару Зручне і просте рішення для перекачування дизельного палива в польових умовах, де відсутній доступ до мережі 220 В. Дана модель ефективна для самостійної заправки різної спецтехніки і..

5880 грн

Light Pump 220-40,70

Опис товару Дуже простий в експлуатації і надійний насос. Даний, недорогий насос 220 В, ідеально підходить для перекачування дизельного палива з будь-яких ємностей. За допомогою насоса можна..

6440 грн

Light tech 12,24-40

Опис товару Насос являє собою легкий переносний комплект для перекачування дизельного палива в польових умовах, тобто при відсутності мережі 220 В. Може використовуватися для самостійної заправки..

6440 грн

PITSTOP DC 12-45

Опис товару Вузол подачі  із втягуючим механізмом ; шланг довжиною 14 метрів з автоматичним пістолетом, забезпечує подачу зі швидкістю потоку до 45 л/хв із живленням від джерела постійного струму..

20440 грн

ST 200 AC 220-200

Опис товару Високопродуктивний переносний вузол перекачування дизельного паливаST 200 АС подає дизельне паливо зі швидкістю до 200 л / хв. Зменшена вага і можливість встановлення  коліс підвищуют..

26880 грн
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок