Мобільна заправка WALL TECH 12,24-60

Мобільна заправка WALL TECH 12,24-60

ВиробникиADAM PUMPS
Модель:wall-tech-12-60_p38
Наявність:Є в наявності
  • 18760 грн

Опис товару

Представлена ​​паливороздавальна колонка дозволить вирішити завдання з перекачування дизельного палива в умовах відсутності живлення 220В. Даний заправний модуль володіє потужною помпою з продуктивністю до 60 л/хв, що підтримуєї можливість підключення напірного рукава довжиною  більше 10 метрів. Може використовуватися для заправки будівельної та сільськогосподарської техніки, а також моторних човнів і катерів. Колонка представлена ​​12,24-вольтовим самовсмоктувальним лопатевим електронасосом з робочим струмом 26;17 А. Мотор володіє захистом класу IP55. Тривалість безперервної роботи насоса досягає 30 хвилин, а створюваний тиск - до 2 Бар, що дозволяє піднімати паливо з глибини 2 метрів в режимі «сухого» всмоктування. Під час роботи рівень виданого шуму не перевищує 75 дБ. Діаметр впускного і випускного отвору складає один дюйм. Насос експлуатується при температурах від -20 до +50 градусів. Колонка призначена для дизельного палива. Забороняється використовувати дану модель для перекачування води, алкоголю, газу, гасу і бензину. Насос оснащений вбудованим фільтром грубого очищення і перепускним клапаном, що забезпечує обвід палива при закритті роздаткового крану під час роботи мотора. Вага насоса - 16 кг.

Модель WALL TECH   12-60 WALL TECH    24-60
Продуктивність,
л/хв
60 60
Вид палива Дизель
Тиск на виході, Бар 2 2
Вага, кг 16 16
Живлення, В 12 24
Струм, А 26 17
Виробник Adam Pumps (Італія)
Тип лічильника Механічний
Похибка до 1%
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення з зажимами,м 2
Висота «сухого» всмоктування,м 2
Перепускний клапан Так
Впускний/випускний отвір 1' x 1'
Макс. час безперервної роботи,хв 30
Ступінь вологозахищеності IP55 
Рівень шуму, дБ 80
Заборонені рідини Газ,вода,алкоголь 
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Мобільна заправка WALL TECH 12-24-60, Мобільна заправка WALL TECH 12-24-60 купити Київ, Мобільна заправка WALL TECH 12-24-60 на замовлення Київ, Мобільна заправка WALL TECH 12-24-60 на замовлення Україна, gps моніторинг, відеомоніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок