НОВЕ ЗАМОВЛЕННЯ!

Клієнт з замовив

Лічильник палива DFM 100C

Модель:rashodomer-dfm-100c
Наявність:Є в наявності
  • 8 200 грн

DFM - надійний і точний лічильник витрати дизельного палива (витратомір). З його допомогою дізнаються реальний витрата ДТ на двигунах.


Регулятор потоку DFM розрахований на установку на наземному транспорті (вантажівки, тягачі, навантажувачі, будь-які моделі тракторів і грейдерів, комбайни, тепловози, екскаватори, бульдозери та ін. Транспорт), водному транспорті і на нерухомих об'єктах з дизельним двигуном (пальники, генератори, котли і т.п.).


Ефективний принцип роботи паливного лічильника DFM заснований на об'ємної вимірювальній камері, тип камери - кільцевої, обсяг камери - 1 літр. Це означає, що датчик лічильника реагує на імпульси, коли пропускає кількість палива, що заповнює камеру, тобто, рівно 1 літр ДТ. Сам лічильник монтується на лінію подачі палива від бензобака до двигуна (прямий і зворотній). Зафіксований лічильником обсяг палива передається на GPS-термінал, потім - в онлайн-систему стеження і базу даних.

Паливний лічильник DFM надійний, довговічний і часто входить до складу систем моніторингу транспорту. З його допомогою ви зможете не тільки строго контролювати витрату палива на будь-якій техніці, але і "бачити" інформацію про холостому ході двигунів, перевантаженнях, планувати оптимальний режим роботи і таким чином повністю контролювати паливну систему.

Для початку ефективної роботи комплект поставки лічильника DFM містить все необхідне:


- власне витратомір

- ідентифікатор доступу до обладнання

- запобіжник на 2 А

- провід живлення і зв'язку

- техпаспорт і свідоцтво про перевірку.

Нагадуємо, що будь-які комплектуючі і витратні матеріали ви можете замовити в компанії ТЕХ КОНТРОЛЬ і не сумніватися в нашій чесної і докладної консультації.