VISION 220-70,80,100

VISION 220-70,80,100

ВиробникиADAM PUMPS
Модель:vision-70-80-100_p129
Наявність:Є в наявності
  • 17920 грн

Опис товару

Паливороздавальна колонка VISION 70 призначена для перекачування дизельного палива і заправки різної спецтехніки і транспорту. Модель представлена ​​електронасосом з продуктивністю 70 л/хв, що працює від мережі 220 В з струмом 2,4 А. Мотор володіє захистом від вологи класу IP55 і оснащений електричним вимикачем на корпусі. Для підключення до мережі є в комплекті 2-метровий кабель. Тривалість безперервної роботи моделі VISION 70 становить 30 хв, а розвивається тиск на виході - 2 Бар, що дозволяє піднімати паливо з глибини до 2 м в режимі «сухого» всмоктування. Діаметр впускного і випускного отвору - один дюйм. Експлуатується насос при температурах від -20 до +50 ° C. Забороняється використовувати модель VISION 70 для переливу води, алкоголю і газу. Насос оснащений вбудованим фільтром грубого очищення і перепускним клапаном для обводу палива на випадок закриття роздаткового крана при включеній системі. Модель також укомплектована механічним лічильником Tech-Flow 4C , металевим коробом-панеллю, 4-метровим напірним рукавом, посадкою під кран і автоматичним паливороздавальним пістолетом. Вага насоса - 22 кг. 

У комплекті : 


• металевий короб-панель, в який вмонтований насос і лічильник 
• самовсмоктувальний лопатевий електронасос з перепускним клапаном 
• електрошнур 2 м 
• електричний вимикач (в корпусі насоса) 
• механічний лічильник  Tech-Flow 4C
• паливний напірний рукав 4 метри діаметром 19 мм (¾ ') з фітингами, необхідними для підключення до пістолета
• посадка під паливороздавальний кран (в металевій панелі) 
•  паливороздавальний автоматичний пістолет з відсікачем і поворотною муфтою, внутрішнє різьблення 3/4 'BSP

П’єдестал оплачуєтся додатково 3000 грн.

Насос поставляється без всмоктуючого рукава. Вкомплектуємо всмоктувальним рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності. При установці далі 10 метрів незначно знижуватиметься продуктивність).

Після практичних випробувань сміливо заявляємо, що насос піднімає паливо з глибини 2 метри. Випробування на «сухе» всмоктування з глибини більше двох метрів не проводилися.

Також додатково рекомендуємо використовувати  фільтр тонкого очищення палива.

Модель VISION  220-70 VISION  220-80 VISION  220-100
Ціна, грн 17 194 23 815 28 000
Продуктивність,
л/хв
70 80 100
Вид палива Дизель
Тиск на виході, Бар 2 2,5 2,5
Вага, кг 22 28,5 31
Живлення, В 220
Струм, А 2,4 3,5 4,1
Виробник Adam Pumps (Італія)
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення, м 2
Висота «сухого» всмоктування,м 2
Перепускний клапан Так
Впускний/випускний отвір 1' x 1'
Макс. час безперервної роботи,хв 30
Ступінь вологозахищенності IP55 
Рівень шуму, дБ 80
Заборонені рідини Бензин, гас, вода 
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

VISION 220-70-80-100, VISION 220-70-80-100, купити, VISION 220-70-80-100 купити Київ, VISION 220-70-80-100 на замовлення Україна, VISION 220-70-80- 100 на замовлення КиївСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок