Відеореєстратор Teswell TS-830C AHD

Відеореєстратор Teswell TS-830C AHD

Модель:Teswell-TS-830C AHD
Наявність:Є в наявності
  • 5600 грн

AHD 4-х канальный, качество 1280x720p, носитель: 2xSD до 256Gb (max 512Gb), Motion Detect, G-Sensor

Teswell TS-830C AHD є чотирьохканальним відеореєстратором, який може накопичувати дані на SD карту, для якої передбачені два слота. Корпус виконаний з металу і має досить компактні габарити - 137х132х40 мм. Він був адаптований до вимог установки на всі види автотранспорту або одиниць спецтехніки. Апарат стійкий до впливів тривалим вібраціям, перепадів температурних показників і до різних механічних впливів. В процесі експлуатації він не деформується і не втратить своєї функціональності. Важливим моментом є те, що він може замикатися на ключ, що дозволяє отримати доступ до даних тільки авторизованим особам і перешкоджає будь-яким спробам несанкціонованого втручання. Відеореєстратор Teswell TS-830C AHD підключається до бортової системи автотранспорту, і володіє запобіжником, який сприяє збільшенню безпеки проводки від пошкоджень. Спеціальна система світлових індикаторів інформує про його роботі. Налаштування пристрою, так само як і його управління, здійснюється за допомогою інфрачервоного пульта. Всі чотири, підключені до реєстратора камери, харчуються через нього. Запис запускається автоматично при включенні запалювання автомобіля. Пристрій сумісний з усіма блоками компресії / декомпресії, ГЛОНАСС / GPS.


Технічні характеристики

Пристрій випускається в наступних модифікаціях:

4CH 960H

4CH 720P NVR

4CH 720P AHD

6CH 960H

6CH 720P SNVR (2CH 720P NVR + 4CH 960H)

У пристрій при виробництві можуть бути встановлені наступні додаткові модулі

(При установці модуля до назви модифікації додається відповідна літера):

(+ A) GPS -для забезпечення функції глобального позиціонування GPS;

(+ B): 3G / 4G - для передачі даних по мережах стільникового зв'язку;

(+ E): LAN (RJ45) - для передачі даних по локальній мережі Ethernet;

(+ W): WiFi - для передачі даних по бездротовій мережі.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Відеореєстратор Teswell TS-830C AHD купити, відеореєстратор Teswell TS-830C AHD на замовлення, відеореєстратор на замовлення, купити відеореєстраторСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок