Аналогові

Порівняння товарів (0)

Відеореєстратор Teswell TS-830C

Аналоговий 4-х канальний, якість 960H, носій: 2xSD до 128Gb (max 256Gb), Motion Detect, G-Sensor Характеристики Інтерфейс: графічний Габарити 137 х 132 х 40 мм Робоча температура -20°С…+85°..

4760 грн

Відеореєстратор Teswell TS-830CW

Аналоговий 4-х канальний, якість 960H, носій: 2xSD до 128Gb (max 256Gb), Motion Detect, G-Sensor + Вбудований Wi-Fi модуль (онлайн відео, скачування фрагментів відео на базі) Teswell TS-830 AHD * - це..

6160 грн

Камера Teswell TS-122A6

Автомобільна камера Teswell TS-122A6 - це інфрачервона камера для авто, кольорова, для відеореєстраторів від фірми Teswell. Дана камера ставиться зовні і всередині авто. Такі камери потрібні на лісово..

1926 грн

Камера Teswell TS-122A7

Автомобільна камера Teswell TS-122A7 - це кольорова інфрачервона якісна камера для машин, ставиться до відеореєстраторів від виробника Teswell. Ця камера використовується зовні або всередині транспорт..

2576 грн

Камера купольна Teswell TS-121A7

Опис товару: 1/3 »SONY CMOS. AHD 1 мегапиксель, 2,0 мегапікселя;ІК підсвічування;3,6 мм фіксована лінза (2,8 мм додатково);Мінімальна освітленість: 0.1Lux при F1.2;Механічний дизайн;З аудіо (опціонал..

2604 грн

Монітор Teswell TS-176

TS-176 - рідкокристалічний дисплей 7 " - сумісний з автомобільними відеореєстраторами, використовується для відображення відео. Дисплей: 7-дюймовий з високоякісно. передачею кольору TFT LCD, цифр..

3052 грн
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)


Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок