Відеореєстратор Teswell TS-830AC AHD

Відеореєстратор Teswell TS-830AC AHD

Модель:TS-830AC-AHD
Наявність:Є в наявності
  • 7000 грн

Teswell TS-830AC AHD – це 4-канальний відеореєстратор з можливістю запису даних на SD-карту (2 слоти). Він має процесор і операційну систему, що працюють спільно з блоками компресії/декомпресії відео та аудіо, ГЛОНАСС / GPS і автомобільними камерами. Модель призначена для ведення централізованого відеоспостереження за обстановкою всередині і зовні транспортних засобів у всіх сферах діяльності де є підвищені вимоги безпеки.

AHD 4-х канальний, якість 1280x720p, носій: 2xSD до 256Gb (max 512Gb), Motion Detect, G-Sensor + Вбудований GPS / ГЛОНАСС (відображення координат на відео і в CMS)

Teswell TS-830AC AHD Виконання в металевий корпусі, відзначається малими розмірамі (137 х 132 х 40 мм) и адаптованості для установки на різніх видах транспорту и техніки. Може працювати при низьких температурах и захищений від вібрацій. Носій закрівається на ключ, что перешкоджає несанкціонованому доступу до него. Живлення здійснюється від бортової мережі транспорту. Установка запобіжніка захіщає штатну проводку від пошкодження. На передній панелі є світлова індікація, что інформує про роботу Реєстратора. Налагодження та управління здійснюється за помощью ІК-пульта. Живлення відеокамер здійснюється через реєстратор. Запис почінається при включенні запалювання автоматично.

Основні технічні характеристики:

4 незалежні відеокамери

2 SD-карти - до 128 ГБ

GPS / ГЛОНАСС-модуль

підтримка 3G (опціонально)

1 RS485 інтерфейси

1 RS-232 інтерфейс

USB 2.0

CANBus порт

Wi-Fi-модуль (опціонально)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Відеореєстратор Teswell TS-830AC AHD, відеореєстратор Teswell TS-830AC AHD купити, відеореєстратор Teswell TS-830AC AHD на замовлення, відеореєстратор Teswell TS-830AC AHD доставка, відеореєстратор доставка по Україні, AHD 4-х канальний, якість 1280x720p, носій: 2xSD до 256Gb (max 512Gb), Motion Detect, G-Sensor + Вбудований GPS / ГЛОНАСС (відображення координат на відео і в CMS)Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок