TRUCK KIT AG - 90 12,24-80

TRUCK KIT AG - 90 12,24-80

Модель:truckkitag-901224-80_p271
Наявність:Є в наявності
  • 53200 грн

Опис товару

Паливороздавальний модуль Gespasa TRUCK KIT AG-90 12,24-80 призначений для заправки транспорту і техніки дизельним паливом в умовах відсутності живлення 220 В. Насос дозволяє вирішити багато питань з дозаправкою при будівництві, у промисловості, в сільському господарстві і навіть у авіації. Комплект може бути встановлений на вантажівку, причеп або стаціонарно. Модуль TRUCK KIT AG-90 12,24-80 оснащується електронасосом на 12,24 В з продуктивністю до 80 л/хв, що володіє захистом від перегріву і вологи. Модель підтримує експлуатацію при температурах від -20 до +50 градусів Цельсія. Практичні випробування показали, що висота «сухого» всмоктування насоса досягає 2,7 м. Тиск на виході при використанні дизельного палива складає 2 Бар. Модуль можна використовувати для перекачування дизеля. Розмір модуля - 550x650x850 мм, вага - 62 кг. 

У комплекті:

• самовсмоктувальний лопатевий електронасос з перепускним клапаном 
• металева платформа, в яку вмонтований насос і лічильник 
• електричний вимикач  
• електронний лічильник  MGЕ-110
• напірний рукав 10м з котушкою Hose-reel
• автоматичний паливороздавальний кран
• фільтр FG-100 5 мікрон

Після практичних випробувань сміливо заявляємо, що насос піднімає паливо з глибини 2,7 метри. Випробування на «сухе» всмоктування з глибини більше 2,7 метрів не проводилися.

 

Модель TRUCK KIT
12-80
TRUCK KIT
24-80
Продуктивність,
л/хв
70-80 70-80
Вид палива Дизель
Тиск на виході, Бар 2 2
Вага, кг 62
Живлення, В 12 24
Струм, А 20-27 10-14
Виробник Gespasa (Іспанія)
Тип лічильника Електронний
Похибка до 0,5%
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення з зажимами,м 2
Висота «сухого» всмоктування,м 2,7
Перепускний клапан Так
Впускний/випускний отвір 1' x 1'
Макс. час безперервної роботи,хв S1 тривалий
Ступінь вологозахищенності IP55 
Рівень шуму, дБ 75
Заборонені рідини Бензин, газ, вода 
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Паливо-модуль TRUCK KIT AG-90 12-24-80, паливо-модуль TRUCK KIT AG-90 12-24-80 купити Київ, паливо-модуль TRUCK KIT AG-90 12-24-80 купити Україна, паливо-модуль TRUCK KIT AG-90 12-24-80 на замовлення КиївСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок