MX - 290m

MX - 290m

ВиробникиGESPASA
Модель:toplivnyj-mehanicheskij-pistolet-dlya-benzina-mx60m-do-60-lmin-1
Наявність:Є в наявності
  • 2800 грн

Розглядаючи різне для роздачі палива обладнання, потрібно дивитися на всі складові, що входить до складу необхідних компонентів для організації перекачування дизельного палива. Якщо купується колонка, паливний насос, різні шланги і напірні рукава, то покупка буде неповною, якщо не придбати такий необхідний аксесуар, як паливо-пістолет MX-290M від відомого постачальника паливороздавальної техніки, компанії Petroline (бренд Gespasa, Іспанія).
Паливо-пістолет MX-290M конструктивно являє собою:


- Механічний аксесуар, виготовлений з алюмінію, призначений для дозованої видачі дизельного палива і бензину.

- Для підвищення бензостійких характеристик модель оснащена так званим Vilton-ущільненням.

- При виготовленні кран пройшов подвійну систему перевірки якості.

- Продуктивність - надвисока і становить до 290 л / хв.

- Зручне різьбове з'єднання на універсальну різьблення 1,5 ".

- Користувачі відзначають зручність і легкість в експлуатації.


Ця модель рекомендована до придбання власників великої техніки, катерів та інших судноплавних пристроїв, що працюють на дизелі або бензині. Устаткування, що дадуть вам - це кран нового покоління, в якому передбачений контроль і дозування витрати палива, що заправляється. В якості палива може бути використаний не тільки бензин і ДТ, а також гас і інші горючі нафтопродукти.Купівля такого обладнання, як паливо-пістолет MX-290M буде простою і комфортною.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

паливо-пістолет MX-290M, паливо-пістолет MX-290M купити Київ, паливо-пістолет MX-290M на замовлення, паливо-пістолет MX-290M на замовлення Україна, паливо-пістолет MX-290M на замовлення КиївСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок