Відеореєстратор Teswell TS-910C AHD

Відеореєстратор Teswell TS-910C AHD

Модель:Teswell-TS-910C-AHD
Наявність:Є в наявності
  • 16520 грн

Гібридний 5-ти канальний, якість 1280x720p: 4 * AHD і 1 * NVR, носії: HDD / SSD 2.5 "до 2Tb (SD до 128Gb - опція), USB 2.0, Motion Detect, G-Sensor, інтерфейси RS-232/485 / Alarm

Багатоканальний 3G відеореєстратор Teswell TS-910C AHD

TS-910C AHD -п'ятиканальний відеореєстратор з вбудованою Linux-системою і підтримкою технології AHD *, створений спеціально для забезпечення безпеки дорожнього руху та ведення відеоконтролю всередині і зовні транспортних засобів.

Професійний відеореєстратор Teswell TS-910C AHD оснащений вбудованим жорстким диском, призначений для експлуатації в складних умовах навколишнього середовища.

Він має процесор і операційну систему, що працюють спільно з блоками компресії / декомпресії відео / аудіо, і використовує технологію зберігання великих обсягів даних на жорсткому диску, який відрізняється високими продуктивністю і стабільністю.

Відеореєстратор Тесвел TS-910C AHD широко використовується в автомобілях, кораблях, поїздах та інших транспортних засобах підвищеної небезпеки.


Відмінні риси відеореєстратора Teswell TS-910C AHD:
  • Вбудована операційна система Linux
  • Стиснення масштабується кодеком H.264
  • Запис відео в режимі реального часу по 5 каналам
  • П'ятиканальна відеозапис 720p
  • Спеціальний формат відео і захист даних, що зберігається паролем
  • Акселерометр
  • Віброзахист

Teswell TS-910C AHD - відеореєстратор для вашого транспортного засобу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Відеореєстратор Teswell TS-910C AHD онлайн відео моніторинг, відеореєстратор Teswell TS-910C AHD купити, відеореєстратор Teswell TS-910C AHD на замовлення, відеореєстратор Teswell TS-910C AHD купити Київ, відеореєстратор Teswell TS-910C AHD купити Україна, відеореєстратор Teswell TS-910C AHD на замовлення Київ, відеореєстратор купити, відеореєстратор на замовленняСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок