Відеореєстратор Teswell TS-830CDP NVR

Відеореєстратор Teswell TS-830CDP NVR

Модель:Teswell-TS-830CDP-NVR
Наявність:Є в наявності
  • 8540 грн

IP 4-х канальний, якість 1280x720p, носій: 2xSD до 256Gb (max 512Gb), Motion Detect, G-Sensor, інтерфейси RS-232/485 / Alarm

TS-830CDP NVR - це чотирьохканальний відеореєстратор з можливістю запису даних на SD-карту (2 слота).

Має процесор і операційну систему, що працюють спільно з блоками компресії / декомпресії відео / аудіо, GPS і автомобільними камерами. Модель Тесвел TS-830CDP-NVR призначена для ведення централізованого відеоспостереження за обстановкою всередині і зовні транспортних засобів.

Професійний 4-х канальний відеореєстратор TS-830 CD NVR відрізняється малими розмірами (137 х 132 х 40 мм), створений спеціально для застосування на транспорті (в автомобілях, кораблях, поїздах і ін.), Де пред'являються підвищені вимоги до забезпечення безпеки.

TS-830CDP NVR - IP-відеореєстратор, підключення до 4-х камер одночасно, стандарт 720P, запис відео в режимі реального часу, підтримка двох SD-карт розміром до 256 Гб кожна.


Відмінні риси IP-відеореєстратора Teswell TS-830CDP NVR:
  • Віброзахист і наявність двох портів RS485 і RS232
  • Мініатюрний розмір: 132 x 137 x 40 мм
  • Запис відео в режимі реального часу
  • Підтримка 2-х SD-карт об'ємом до 256 Гб кожна
  • Операційна система Linux
  • підтримка GPS

Teswell TS-830CDP NVR - відеореєстратор для вашого транспортного засобу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Відеореєстратор Teswell TS-830CDP NVR, відеореєстратор Teswell TS-830CDP NVR онлайн відео моніторинг, відеореєстратор Teswell TS-830CDP NVR контроль вивантаження за вантажем, відеореєстратор Teswell TS-830CDP NVR відеоспостереження, відеореєстратор Teswell TS-830CDP NVR контроль вивантаження, відеореєстратор Teswell TS-830CDP NVR gps моніторинг, цифрові камери, відеореєстратор Teswell TS-830CDP NVR купити, відеореєстратор Teswell TS-830CDP NVR купити Київ, відеореєстратор Teswell TS-830CDP NVR на замовлення, відеореєстратор Teswell TS-830CDP NVR на замовлення Київ, відеореєстратор Teswell TS-830CDP NVR на замовлення УкраїнаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок