Відеореєстратор Teswell TS-820BC AHD 4G

Модель:Teswell-TS-830AB-(4G)-CD-AHD
Наявність:Є в наявності
 • 9 600 грн

 • 10 100 грн

Відеореєстратор Teswell TS-820BC AHD 4G - професійний цифровий відеореєстратор з підтримкою технології AHD та SD-картою пам'яті. Призначений для забезпечення безпеки транспортних засобів.

Teswell TS-820BC - це чотириканальний вбудований цифровий відеореєстратор з карткою пам'яті SD, призначений для забезпечення безпеки автомобіля.

Він використовує вбудований процесор та вбудовану операційну систему, що працюють сумлінно з блоками стиснення/відновлення відео/аудіо сигналів, GPS та автореєстраторами, а також використовує технологію зберігання великих об'ємів даних на картці пам'яті SD та відрізняється високим інтелектом та стабільністю.

Цей цифровий реєстратор Teswell (Тесвел) виконаний у металевому корпусі та адаптований для встановлення на транспортні засоби різних видів. Можливість роботи за низьких температур і захист від вібрацій дає можливість встановлювати його на всі види транспорту та техніки. Носій замикаються на ключ, що запобігає несанкціонованому доступу до нього.

Живлення здійснюється від бортової мережі транспорту. Установка запобіжника захищає штатне проведення від пошкодження. На передній панелі є світлова та індикація, що інформує про роботу реєстратора. Налаштування та керування здійснюється за допомогою ІЧ пульта. Живлення відеокамер здійснюється через реєстратор. Запис починається при увімкненні запалювання автоматично.

Відеореєстратор Teswell TS-820BC AHD 4G - Пристрій здатний в режимі реального часу одночасно вести відеозапис із чотирьох камер. Більше того, можна спостерігати за подіями, що відбуваються позаду машини за допомогою камери заднього виду. Відеомоніторинг мереж GPRS/Wi-Fi дозволяє стежити за потрібним об'єктом в режимі реального часу, перебуваючи в офісі за комп'ютером.

Відмінні риси 4G відеореєстратора Teswell TS-820BC AHD:

 • Віброзахист та підтримка 4G
 • 4 канали запису та відтворення відео, роздільна здатність: 720P
 • Можливість підключення 1 SD-картки ємністю до 256 ГБ
 • Відповідає стандарту ISO7637-2 (ступінь стійкості до кондуктивних імпульсних перешкод в обладнанні, встановленому на пасажирських, легкових та вантажних транспортних засобах, обладнаних електричними системами)
 • Водяний знак запобігає підробці даних, гарантуючи достовірність та юридичну об'єктивність даних
 • Оновлення пристрою: і локально, і віддалено
 • Динамічна передача: адаптивні динамічні зміни пропускної спроможності 3G/4G мережі для покращення узгодженості відеопотоку
 • Міні форм фактор (117 х 137 х 30 мм) полегшує транспортування та монтаж.
 • 1x RS232

Відеореєстратор Teswell TS-830AB (4G) CD AHD, відеореєстратор Teswell TS-830AB (4G) CD AHD купити, відеореєстратор Teswell TS-830AB (4G) CD AHD на замовлення, відеореєстратор Teswell TS-830AB (4G) CD AHD онлайн відео моніторинг, відеореєстратор Teswell TS-830AB (4G) CD AHD купити Україна, відеореєстратор Teswell TS-830AB (4G) CD AHD - Доставка по Україні - GPS Мониторинг Транспорта ТЕХ КОНТРОЛЬ, відеореєстратор Teswell TS-830AB (4G) CD AHD купити Київ