GPS трекер Teltonika ТМТ250

GPS трекер Teltonika ТМТ250

ВиробникиTeltonika
Модель:Teltonika-ТМТ250
Наявність:Є в наявності
  • 1960 грн

Персональний трекер Teltonika TMT250

Teltonika TMT250 - автономний персональний трекер з підтримкою GPS, GSM, BlueTooth.

Мінітрекер TMT250 створений для моніторингу людей, тварин, транспорту, виїзних співробітників, для проведення спортивних заходів та інше використання, де потрібний контроль за пересуванням об'єктів.

Завдяки своїм універсальним властивостям, TMT250 вийшов далеко за рамки моніторингу тільки людей або тварин, він з успіхом може застосовуватися для контролю за транспортом, мотоциклами, катерами, яхтами.

Вологозахищений корпус з індексом IP67 забезпечує застосування пристрою ТМТ 250 в складних погодних умовах, а акумулятор великої ємності розширює сферу застосування і забезпечить тривалу роботу, особливо в ситуаціях, де зарядка трекера утруднена.

Крім цього, трекер Телтоніка ТМТ250 підтримує оновлення функції гучного зв'язку, прошивок і настройки по Bluetooth.


Відмінні риси персонального трекера Teltonika TMT250:
  • вбудовані акселерометр, гіроскоп
  • сценарії роботи: перевищення швидкості, падіння, сигнал тривоги, управління геозон (автоматичне, ручне), дія по дзвінку
  • кілька режимів енергоспоживання: GPS Sleep, Online Deep Sleep, Deep Sleep, Ultra Deep Sleep
  • настройки і оновлення ПЗ: FOTA Web, FOTA, FMB Configurator (USB, Bluetooth), мобільний додаток FMBT
  • SMS: конфігурація, події, налагодження
  • GPRS: конфігурація, налагодження.

Tetlonika TMT250 - GPS трекер для вашого автопарку.


Характеристики

Персональний трекер Teltonika TMT250

Частотний діапазон, МГц 850/900/1800/1900
Передача даних Bluetooth 4.0 + LE
GPRS клас 12
SMS (текст, дані)
акумулятор 800 мА * ч, Li-Ion
енергоспоживання 1,5 мА (Ultra Deep Sleep)
3,5 мА (Deep Sleep)
4 мА (Online Sleep)
8 мА (GPS Sleep)
44 мА (номінальне)
інтерфейси 2 кнопки управління
Внутрішні GSM і ГНСС-антени
USB 2.0
1 RGB LED
Micro-SIM
пам'ять 128 МБ внутрішня flash
Діапазон робочих температур -25 ° C ... + 55 ° C
Розміри, мм 44 x 43 x 20
Вага, г 40
захист корпусу IP67

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

GPS трекер, моніторинг, транспорт, Бітрек, bi trek, купити Автомат, Автомат, gps, gps-системи, GPS трекер купити, GPS трекер купити Київ, GPS трекер на замовлення, GPS трекер на замовлення Київ, GPS трекер на замовлення УкраїнаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок