PROLUBE FM - 100

PROLUBE FM - 100

Модель:prolube-fm-100_p341
Наявність:Є в наявності
  • 3360 грн

Опис товару

Механічний лічильник PROLUBE FM-100 призначений для відстеження кількості перекачуваного бензину, дизельного палива. та легкого масла Пристрій виконаний по типу плаваючого диска, розрахованим на потік рідини від 15 до 75 л/хв. Лічильник виготовлений з вогнетривкого корпусу, що підтримує температуру до 65 градусів Цельсія і робочий тиск до 3,5 Бар. Частковий показник пристрою розрахований на 4 цифри, а тоталізатор підтримує до 6 цифр.

 

Модель PROLUBE FM-100
Проточність,
л/хв
15-75 
Вид палива бензин, дизель
Похибка, % до 1
Максимальний рабочий тиск, Бар 3,5
Тип механічний
Кількість розрядів, які обнуляються 4
Кількість розрядів, які не обнуляються 6
Робоча температура -10/+65°С
Виробник Індія
Впускний/випускний отвір 1' x 1'
Заборонені рідини Вода 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

PROLUBE FM-100 механічний лічильник, PROLUBE FM-100 механічний лічильник купити Київ, PROLUBE FM-100 механічний лічильник купити Україна, PROLUBE FM-100 механічний лічильник на замовлення Київ, PROLUBE FM-100 механічний лічильник на замовлення Україна, gps моніторинг, відеомоніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок