Підігрівачі дизельного палива проточні ПП 201/202

Підігрівачі дизельного палива проточні ПП 201/202

Модель:PP-201/202
Наявність:Є в наявності
  • 2940 грн

Підігрівач призначений для безперервного (маршового) підігріву дизельного палива в паливній магістралі під час руху або при працюючому двигуні.

Встановлювати підігрівач рекомендується безпосередньо перед фільтром тонкого очищення для того, щоб підігріте паливо відразу потрапляло в фільтр, що буде запобігати його запарафініваніе і забезпечувати нормальну фільтрованість. Додатково на фільтр також рекомедуется встановити бандажні підігрівач, що гарантовано забезпечить подачу палива як в передпусковому, так і в маршовому режимах.

Підігрівач випускається в двох модифікаціях - з автоматичним і ручним управлінням.

Найбільш доцільний і зручний автоматичний режим управління, коли електроніка включає підігрів при зниженні температури палива нижче + 5 ° С і відключає його при перевищенні цієї температури. При виборі підігрівача з ручним керуванням включення-виключення здійснюється водієм вручну з салону.

Підігрівач з електронним блоком управління включається в режим підігріву тільки після запуску двигуна при працюючому генераторі, що знімає навантаження з АКБ. Нагрівальні елементи, які використовуються в цьому пристрої, виключають можливість перегріву палива вище критичних температур, і забезпечують його повну безпеку.


Основні технічні характеристики
Найменування Модель
ПП-101 ПП-102 ПП-201 ПП-202
Напруга живлення постійного струму, В 12 24 12 24
Номінальна вхідна електричний опір, Ом 0,55-0,70 1,5-2,0 0,55-0,70 1,5-2,0
Номінальна електрична потужність, Вт, не менше, при температурі дизпалива 
-20 °С
+5 °С


220
180


350
300


220
180


350
300
Максимальні витрати дизельного палива через підігрівач, л / год 150 420 150 420
Максимальна температура нагрівального елементу, ° С, не більше 130
Діапазон робочих температур при експлуатації, кліматичне виконання от -40 до +45 °С, ХЛ2
Діаметр штуцерів для забору та відведення дизпалива (внутрішній / зовнішній), мм 6,5/9 9/12 6,5/9 9/12
Розміри (габаритні - довжина х ширина х висота), мм 100 х 52 х 110 114 х 52 х 110 100 х 52 х 110 114 х 52 х 110
Маса в спорядженому стані, кг, не більше
- без заповнення паливом
- із заповненням паливом


0,250
0,280


0,270
0,310


0,250
0,280


0,270
0,310
Управління підігрівом Ручне Автоматичне автономне
Режим роботи Короткочасний 5-10 хв від акумулятора, тривалий від генератора

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

проточный подогреватель, подогреватель дизельного топлива, дизельные обогреватели, пп 201, пп 202, номакон, nomacon, купить проточный подогреватель купить ПП 201/202, проточный подогреватель ПП 201/202 киев, проточный подогреватель ПП 201/202 на заказ, проточный подогреватель ПП 201/202 на заказ УкраинаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок