PITSTOP DC 12-45

PITSTOP DC 12-45

Модель:pit-stop-12-45_p239
Наявність:Є в наявності
  • 20440 грн

Опис товару

Вузол подачі  із втягуючим механізмом ; шланг довжиною 14 метрів з автоматичним пістолетом, забезпечує подачу зі швидкістю потоку до 45 л/хв із живленням від джерела постійного струму.
Автоматичний втягуючий механізм , два насоси з живленням від джерела постійного струму і автоматичний пістолет об'єднані в міцній опорній конструкції . Простота встановлення , універсальність і компактний розмір дозволяють здійснювати заправку мобільних і фіксованих баків.

PIUSI PITSTOP DC складається з наступних частин :
1 - Автоматичний втягуючий механізм .
2 - Бічні захисні огородження.
3 - Регульовані кронштейни з тримачем труби і обмежувачем.
4 - Шланг для дизельного палива 3/4 " -14 м
5 - Вимикач Вкл/Викл .
6 - Шарнірне з'єднання .
7 - Автоматичний пістолет.
8 - Насоси з живленням постійного струму 12В.
9 - Міцна металева опорна конструкція .
10 – Гідроабсорбуючий  фільтр.
На замовлення : встановлення PIUSI K24, цифровий турбінний лічильник літрів

Модель

PITSTOP DC
12-45
Продуктивність,
л/хв
45
Вид палива Дизель
Тиск на виході, Бар 1,3
Вага, кг 7,2
Живлення, В 12
Струм, А 21
Виробник Piusi (Італія)
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення з зажимами,м 2
Висота «сухого» всмоктування,м 2
Перепускний клапан Так
Впускний/випускний отвір 1' x 1'
Макс. час безперервної роботи,хв 30
Ступінь вологозахищенності IP55 
Рівень шуму, дБ 75
Заборонені рідини Бензин, гас, вода 
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Вузол подачі PITSTOP DC 12-45, вузол подачі PITSTOP DC 12-45 купити Київ, вузол подачі PITSTOP DC 12-45 купити Україна, вузол подачі PITSTOP DC 12-45 на замовлення Київ, вузол подачі PITSTOP DC 12-45 на замовлення Україна, gps моніторинг, відеомоніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок