Пістолет з лічильником для олії

Пістолет з лічильником для олії

Модель:pistolet-so-schetchikom-dlya-masla_p347
Наявність:Є в наявності
  • 5040 грн

Опис товару

Оливороздавальний пістолет з вбудованим електронним лічильником призначений для видачі та обліку моторних, трансмісійних, гідравлічних олив. Носик складається з гнучкого шлангу та накінечника-клапана, що автоматично зачиняється при відсутності подачі оливи через кран. Це запобіжить розливу залишкової оливи в носику.

Простий, надійний, точний лічильник має механізм з овальними шестернями та високу точність обліку.

Має два типи загального показника:

  • фіксація поточної заправки (обнуляється)
  • системний загальний енергонезалежний показник, який відображає загальний пролив та час екплуатації. (не обнуляється)

Дозволяє видавати оливу прямо в бак/тару минаючи мірні ємності.

Компанія Петролайн пропонує тільки надійні і перевірені щоденною експлуатацією продукти.

модель Petroline M-35
проточність, л/хв. 5-35 
вид рідини моторна, трансмісійна, гідравлічна олива
похибка, % ±0,5
максимальний рабочий тиск, бар 100
тип механізму

електронний (овальні шестерні)

кількість розрядів, що обнуляються 5
кількість розрядів, що не обнуляються 7
поворотна муфта так
робоча температура -15/+50°С
виробник Китай
впускний/випускний отвір внутр. різьба BSP 1/2"
заборонені рідини бензин, вода, антифриз
гарантия, мес 12

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Пистолет со счетчиком для масла, Пистолет со счетчиком для масла купить Киев, Пистолет со счетчиком для масла купить Украина, Пистолет со счетчиком для масла на заказ Киев, на заказ Украина, gps мониторинг, видеомониторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок